Stabilní, snadná práce v čisté výrobě, bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Krnov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 23.000 – 30.000 Kč
Kontakt Konzultantka pobočky Ostrava, zobrazit tel. číslo

Náplň práce:
Hledáte jednoduchou práci v čistém moderním prostředí, kterou zvládne každý? Chcete mít spoustu bonusů, které ani jiné firmy nenabízí? Pracujte pro světového lídra ve svém oboru. Hledáme fajn uchazeče/čky do výroby na hlavní prac. poměr, žádná praxe není třeba! Práce je vhodná pro všechny!

  • ruční kontrola a balení výrobků
  • mytí výrobních zařízení a komponentů
  • seřizování výrobních zařízení
  • udržování pořádku na pracovišti

Místo výkonu práce: Opava-Komárov

Nabízíme:

  • mzdu dle praxe a šikovnosti
  • třísměnný provoz
  • roční bonusy
  • nadstandardní příplatky (odměny i za nošení ochr. pomůcek, apod.)
  • systém benefitů Cafeteria ve výši 17 000 Kč/rok
  • možnost kariérního postupu (pozice seřizovač)
  • velmi výhodnou dovolenou v rekreačním zařízení Karlov pod Pradědem
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny volna na zotavenou (sick days) a další volno nad rámec Zákoníku práce
  • příspěvky na závodní stravování
  • odměny za pracovní a životní jubilea, narození dítěte, zaškolování, apod.
  • nadstandardní lékařskou péči a hrazené očkování
  • motivující práci s možností profesního rozvoje
  • velmi čisté pracovní prostředí
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu

Požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík
  • věk 18 let
  • ochotu pracovat na třísměnný provoz (6:00–14:00, 14:00–22:00, 22:00–6:00)

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Zobrazit výpis pracovních nabídek
Při odesílání Vaší odpovědi jsme si všimli, že jste již na tuto pracovní nabídku v minulosti () reagoval.

Skutečně chcete odeslat Vaši odpověď na stejnou nabídku opakovaně?

ANO NE