Volné místo ve firmě Manuvia, a. s., organizační složka

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE - Pardubice, ubytovaní zdarma i pro páry!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Pardubice
Firma Manuvia, a. s., organizační složka
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Dělník / Dělnice, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 22.300 – 30.300 Kč

O nás

Manuvia, a. s., organizační složka

Jsme Manuvia, mezinárodní společnost a váš HR partner v regionu CEE. Na lokálním trhu vám poskytujeme globální řešení. Pro naše klienty jsme odborníky–partnery v HR službách a pro naše kandidáty jsme profesionály podporujícími je v jejich potenciálu. V HR službách není nic, co bychom vám nemohli nabídnout.

Náplň práce:

  • Jednoduché práce vě výrobě tlumičů do aut, montáž tlumičů, kontrola kvality a balení.
  • Budete obsluhovat poloautomatický linky a délat navěšování.
  • Práce 11 a 12 hodinový provoz (krátký/dlouhý týden).

Co od Vás očekáváme:

  • ochota pracovat na smeny

Nabízime:

  • pracovní smlouva na HPP
  • ubytování pro muže, ženy i pary – ZDARMA
  • možnost příspěvku na bydlení
  • doprava do práce zabezpečená firemním autobusem ZDARMA
  • bonusy za vykonanou práci
  • bonusy za docházku
  • příplatky za přesčas
  • směnový kalendář na půl roku dopředu
  • možnost karierního růstu
  • možnost získání firemní SIM karty
  • možnost záloh
  • navyšení platu po zapracovaní

Benefity

  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Zálohy ze mzdy Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na ubytování Příspěvek na ubytování
  • Závodní stravování Závodní stravování

  • Pardubice
  • SKYCLEAN s.r.o.
  • 7 200 – 8 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro zdravotně postižené
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Zálohy ze mzdy
včerejší
  • Pardubice
  • RONAL CR s.r.o.
  • 34 000 – 54 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
včerejší
  • Pardubice
  • Manuvia GreatWork s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 24. dubna
  • Pardubice
  • COREX Pardubice s.r.o.
  • 33 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 19. dubna
  • Pardubice
  • Faurecia Interiors Pardubice s.r.o.
  • 23 200 – 40 500 Kč
Zveřejněno: 16. dubna
  • Pardubice
Zveřejněno: 15. dubna
  • Teplice
  • Gabriela Schönbauerová
  • 21 000 Kč
Zveřejněno: 23. července

PEARS HEALTH CYBER, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., ProfesKontakt, s.r.o., SKYCLEAN s.r.o., Manuvia Job s.r.o., RONAL CR s.r.o., Libor Toman, Manuvia GreatWork s.r.o., SIMIX GROUP s.r.o., ABI Special s.r.o., AC Jobs, s.r.o., KAMENICTVÍ LOUHA s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., ERA a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, COREX Pardubice s.r.o., WOLTERS PACKAGING CZECH s.r.o., Faurecia Interiors Pardubice s.r.o., SVĚT OKEN s.r.o., Medware Group s.r.o., M - STROJÍRNY a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Balení zásilek, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Kameník / Kamenice, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Výškový specialista / specialistka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Mistr / Mistrová, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Fasádník / Fasádnice, Technik / technička automatizace

Chrudim, Pardubice, Kostěnice, Bylany

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

auto bonus bonusy den IT kvality možnost NDA Pardubice plat přesčas růst smlouva zdarma automat dar doprava karty kontrola linky oprava PR rok