Operátor výroby - Ostrov u Stříbra - práce na dvě směny!

Lokalita Stříbro
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Hledáme nové technicky zdatné kandidáty se znalostmi z průmyslové výroby, kteří se s námi budou podílet na výrobě pohonných a řídících systémů pro elektricky poháněné vysokozdvižné vozíky.

Popis pozice:

– montáž elektrických vozíků

– práce s manuálními nástroji – jako jsou vrtačky, nože, šroubováky, úhlové brusky a další

Profil kandidáta:

– možnost docházet na dvousměnný provoz

– zkušenosti z průmyslového odvětví nebo vyučení ve strojírenském oboru

– manuální zručnost je nutná

– možnost vlastní dopravy

Nabízíme:

- smlouva na HPP

- měsíční mzda až 30 000 Kč

– příplatky za odpolední směnu

– příspěvěk na dopravu

– stravenky v hodnotě 80 Kč

– 25 dní dovolené

Pokud vás tato nabídka zaujala, neváhejte a ozvěte se nám jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo rovnou zašlete váš životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář.

Pro domluvení pohovoru je potřeba zaslat váš aktuální životopis.

Těšíme se na Vás!

Máte zájem o tuto nabídku?