Hledáme lidem práci Manpower

Lakýrník - práce na dvě směny

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Hrubá mzda 34.000 – 40.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Máš předchozí zkušenost s lakováním ve výrobě? Hledáš zaměstnání, kde budeš pracovat pouze na dvě směny?

Do jedné firmy v Plzni hledáme posily do lakovací díly. Pokud se chceš o npracovní nabídce dozvědět více, zašli nám svůj životopis.

Popis pozice:

  • práce v lakovně - zejména tryskání,navěšování a maskování
  • lakování nejrůznějších dílů + kontrola viskozity barev
  • lakování pomocí dvousložkových a ředitelných barev
  • práce v týmu
  • práce na 2 směny

Profil kandidáta:

  • ukončené SOÚ
  • předchozí praxe v lakování (vysokotlak, nízkotlak)
  • znalost v lakování dvousložkovými a vodou ředitelnými barvami
  • předchozí zkušenost s přípravou a míchání barev, kontrola viskozity barvy

Nabízíme:

  • mzda 34 000 - 40 000 Kč
  • 13. plat
  • měsíční bonusy k výplatě
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na ŽP a penzijní připojištění
  • dotované závodní stravování
  • 25 dní dovolené
  • 3 sick days
  • vzdělávací kurzy a jazykové kurzy

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Sickdays Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

  • Plzeň
  • Manuvia People CZ a.s.
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 21. března
  • Plzeň
  • Veronika Jančarová
  • 30 000 – 34 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 12. dubna
  • Hradec Králové
  • Kateřina Mikšíková
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 16. března
  • Plzeň
  • Paldusová Nikola

Schäfer - Menk s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., futurel s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Markmont, s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., RUG CZ, s.r.o., D.S.D. PRAKTIK s.r.o., GASTRO INTERIEUR s.r.o., RACCOON s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Automyčka Express s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., SKYCLEAN s.r.o., Daikin Industries Czech Republic s.r.o., Globus ČR, v.o.s., B & BC, a. s., Skanska a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia People CZ a.s., H&B Group s.r.o., ARBYD CZ s.r.o., APEKO GROUP s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Brusič / Brusička, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Energetik / Energetička, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Fasádník / Fasádnice

Plzeň, Chotíkov, Dýšina, Líně

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

bonus bonusy hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát kurz kurzy místa mzda penzijní připojištění plat pojištění postup pozice práce pracovní pracovní místa praxe připojištění příspěvek ředitel sick day směny SOU společnost společnosti stravování uchazeč vyšší vzdělávací kurzy zaměstnání znalost životopis bar díl dovolené firmy jazyk kontrola kov Lakování měsíční penzijní pomoc PR profi případ přístup tým volná pracovní místa vzdělávací kurz závod zkušenost