Volné místo ve firmě HAUSER spol. s r.o.

SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ HOTLINE S NJ/AJ (České Budějovice)

Pracovní poměr práce na plný či zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita České Budějovice
Firma HAUSER spol. s r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 35.000 – 45.000 Kč

O nás

HAUSER spol. s r.o.

Jsme spolehlivým partnerem našich klientů v oboru chladící techniky. Nabízíme projektování, výrobu a dodávku chladicích systémů na klíč. Naše produktové portfolio zahrnuje chladicí a mrazicí nábytek, chladicí technologii a regulační prvky, chladírenské místnosti a budovy, stejně jako širokou škálu služeb se servisem 24 hodin denně a online kontrolou teploty. Naše rodinné pracovní klima se vyznačuje plochou hierarchií a fungujícím týmem. Kdo chce u nás něčeho dosáhnout, tomu nabízíme možnosti.

Co od Vás očekáváme:

Jsme mezinárodním partnerem pro chladicí techniku s kompletními řešeními orientovanými na zákazníka, optimalizovanými systémovými komponenty a rozsáhlou nabídkou služeb v potravinářském obchodě a průmyslu. Svým zákazníkům po celé Evropě dodáváme komplexní chladírenská řešení, u kterých klademe důraz na nadstandardní kvalitu a optimální efektivitu použitých technologií.

Náplň práce:

  • Budete na telefonu a na mailu k dispozici zákazníkům z evropských zemí (převážně Německo, Rakousko, Velká Británie, Česká Republika, Slovensko)
  • Budete evidovat provozní potíže na straně zákazníků a organizovat včasný dojezd servisních techniků
  • Postaráte se o to, aby byl zákazník včas a správně informován o stavu zpracování jeho požadavku
  • Budete si vyměňovat informace s kolegy z dalších evropských poboček firmy HAUSER a s jejími partnery
  • Uvítáme i Vaše návrhy na zlepšování stávajících procesů

Požadujeme:

  • Musíte být schopni vést plynulý telefonický rozhovor v němčině (min. B2+) a domluvit se i v angličtině (min. B1/B2)
  • Musíte umět velmi dobře předávat informace dál
  • Určitě se neobejdete bez zájmu zákazníkovi co nejlépe a nejrychleji pomoci, korektní a milé vystupování je samozřejmost
  • Ochotu pracovat na směny
  • Pokud máte zkušenost z pozice telefonního operátora, bude to pro Vás výhoda

Nabízíme:

  • Možnost pracovat na zkrácený úvazek alespoň 3 dny/týden
  • V závislosti na dojezdové vzdálenosti do zaměstnání možnost až 90% home office
  • Práci v příjemném mladém kolektivu
  • Zázemí mezinárodní expandující společnosti
  • Různorodou a perspektivní práci
  • Denní využití cizích jazyků
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
  • Možnost rozvíjet se dál v tom, co Vás baví
  • Možnost dále se vzdělávat
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Další placené volno až 5 dní ročně za odpracovanou dobu
  • Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
  • Místo výkonu práce: České Budějovice

Je to pozice přesně pro Vás? Tak nám prosím pošlete svůj životopis i v německém jazyce.

Více volných míst najdete na www.hauser.cz

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát

Zobrazit výpis pracovních nabídek
Při odesílání Vaší odpovědi jsme si všimli, že jste již na tuto pracovní nabídku v minulosti () reagoval.

Skutečně chcete odeslat Vaši odpověď na stejnou nabídku opakovaně?

ANO NE