Hledáme lidem práci Manpower

Operátor call centra - pasivní linka.

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Do zavedeného call centra v Kolíně hledáme nové posily  - operátory a operátorky na pasivní linku.

PŘIDEJTE SE K NÁM! ČEKÁ NA VÁS MODERNÍ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ S PŘÁTELSKÝM KOLEKTIVEM.

Popis pozice:

  • Odbavování příchozích hovorů.
  • Hlavní pracovní poměr.
  • Ranní a odpolední směny 8 h.
  • Po zapracování možnost práce i  z domova.

Profil kandidáta:

  • Hledáme milé a vstřícné a komunikativní kolegy a kolegyně.

Dále byste měli ovládat:

  • Uživatelskou znalost práce na PC.
  • Schopnost empatie
  • Zvládání krizových situací.
  • Spolehlivost.

Nabízíme:

  • Odpovídající platové ohodnocení.
  • Zajímavé benefity.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Brigáda Z Domova - Na Léto

Nutně vás hledají
  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 15. dubna
  • Kutná Hora
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 32 000 – 37 000 Kč
Zveřejněno: 16. dubna
  • Býchory
  • Dětský domov se školou, středisko…
  • 35 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 8. dubna
  • Foxconn Technology CZ s.r.o.
  • od 25 350 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 28. února
  • od 23 650 Kč
Zveřejněno: 21. února
  • Kostelní Lhota
  • Instalatérské potřeby Šátek CZ s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 26. února
  • Čáslav
  • Vyšší odborná škola, Střední průmyslová…
  • 23 390 – 34 370 Kč
Zveřejněno: 16. února
  • Nymburk
  • Okresní soud v Nymburce
  • 21 800 – 27 260 Kč
Zveřejněno: 9. dubna
  • Valašské Meziříčí
  • PARADIGMA Call Centrum, s.r.o.
  • 13 000 – 19 000 Kč
Zveřejněno: 7. ledna
  • Hradec Králové
  • Teleperformance CZ, a.s.
  • 12 200 – 17 200 Kč
Zveřejněno: 2. února
  • Prosek, Praha
  • Centrální výběrová řízení a.s.
  • 26 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 27. listopadu
  • Karlín, Praha
  • Wallace Myers Czech Republic s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 18. srpna
  • Tábor
  • ATODA Tábor, spol. s r.o.
  • 18 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 22. října
  • Církvice, Kutná Hora
  • Libor Černohlávek
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 21. ledna
  • Brno
  • VOTUM Moje odškodnění a.s.
  • 22 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 23. listopadu
  • Praha
  • Simplicity Investors CZ a.s.
    Benefity:
  • Firemní akce
Zveřejněno: 24. července
  • Šlapanice, Brno-venkov
  • CCI Czech Republic s.r.o.
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 12. září
  • Brno
    Benefity:
  • Kafetérie
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Vizovice
  • MOBA Security s.r.o.
  • 16 200 – 20 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro zdravotně postižené
Zveřejněno: 3. října
  • Personal Consult s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
    Benefity:

AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, Comac jobs s.r.o., AC Jobs, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., NERESEN a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., PK ham spol. s r.o., TopolWater, s.r.o., Karma Český Brod a.s., KPHN a.s., Dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Býchory, Město Kutná Hora, Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje, Foxconn Technology CZ s.r.o., Město Poděbrady, Perrito Snacks s.r.o., ADRIA CZ s.r.o., Instalatérské potřeby Šátek CZ s.r.o., Martin Šimák, Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938, ABERA spol. s r.o., Okresní soud v Nymburce, RSOP z.s., AGRO PODLESÍ, a.s., Obec Zbraslavice, Město Přelouč

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Auditor / auditorka IT, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Vedoucí týmu / Team leader, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Technik / technička dopravy, Ekonom / Ekonomka, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Likvidátor / likvidátorka škod, Odborný asistent / asistentka, Účetní, Data Scientist, Konzultant / konzultantka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Projektant / Projektantka, Stavební dozor, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Mistr / Mistrová, Úředník / Úřednice, Support IT, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Vedoucí servisu

Celá ČR, Kolín, Kutná Hora, Poděbrady, Pečky, Čáslav, Uhlířské Janovice, Nymburk, Český Brod, Býchory, Zásmuky, Žehušice, Kostelní Lhota, Třebovle, Červené Janovice, Zbraslavice, Přelouč

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

AJ benefit benefity den domov hlavní hledám hodnocení HR inzerát inzeráty IT kandidát Kolín linka místa možnost nové ohodnocení operátor plat postup pozice práce pracovní pracovní místa pracovní poměr směny SOU společnost společnosti uchazeč vyšší znalost centra kolegyně kolektiv PC platové ohodnocení poměr PR profi případ přístup schopnost uživatel volná pracovní místa z domova