Volné místo ve firmě Delirest Services s.r.o.

Pokladní/prodavačka do závodní restaurace

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy, seniory
Lokalita Vamberk
Zadavatel Delirest services s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Gastronomie a pohostinství, Obchod, nákup a prodej zboží, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Pokladní, Prodavač / Prodavačka
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)

O nás

Delirest services s.r.o.

Vášeň k jídlu nás spojuje již od roku 1991, dělá z nás mistry ve svém oboru a stále nás to baví. Díky skvělým lidem vykonáváme svou práci poctivě a s úsměvem. Naším cílem je spokojenost zákazníků i zaměstnanců.

Jídelna se nachází v prostorách společnosti ESAB Vamberk, Smetanovo nábřeží 334, Vamberk.

Co vás čeká

  • práce na pokladně
  • výdej jídel
  • pomocné práce v kuchyni (čistění zeleniny apod.)
  • řízení služebního vozu
  • pracovní úvazek - 30 hodin týdně
  • krátký/dlouhý týden
  • pracovní doba 9:00 – 13:00 pondělí až pátek, jednou za dva týdny 19:30- 23:30 sobota, neděle

Co od Vás očekáváme:

  • nutná praxe v kuchyni
  • pracovitost
  • spolehlivost

Co vám za to můžeme nabídnout:

  • mzda připsána na účet maximálně každého 5. v měsíci
  • dotovaná strava
  • až 5 týdnů dovolené
  • zaměstnanecké oblečení včetně zajištění praní
  • placené volno na narozeninový den
  • příspěvek na penzijní pojištění (po roce ve společnosti)
  • karta Benefit Plus (body na volnočasové aktivity, lékárny atd.)
  • možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • nástup možný ihned

Chcete se stát součástí našeho týmu?

V případě zájmu volejte pana Bendla na tel. čísle zobrazit tel. číslo nebo nám zašlete Váš životopis prostřednictvím tlačítka "Odpovědět".

V našich inzerátech používáme tzv. generické maskulinum, mužský rod pro souhrnné označení mužů i žen.

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

AJ benefit den doba HR inzerát IT Luže měsíc možnost mzda oblečení placené volno pojištění pokladní práce pracovní pracovní doba pracovní úvazek praxe příspěvek restaurace růst řízení služební SOU společnost společnosti týden úvazek Vamberk volno zaměstnanec životopis bota dny dovolené kariérní karta možnost kariérního růstu penzijní penzijní pojištění placené pomoc PR případ součást týdny tým zaměstnanecké závod