Volné místo ve firmě Lagardere Travel Retail, a.s.

Servírka/číšník LVH - mzda až 37.000 + nábor. přísp. 15.000

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Praha  Ruzyně, Praha
Firma Lagardere Travel Retail, a.s.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 27.000 – 37.000 Kč

O nás

Lagardere Travel Retail, a.s.

Společnost Lagardère Travel Retail je stabilní mezinárodní společnost, která nabízí svým zaměstnancům širokou škálu pracovních příležitostí v konceptech po celé České republice. Důraz klademe především na rozvoj našich zaměstnanců a firemní kulturu.

O nás

Lagardere Travel Retail je předním světovým provozovatelem maloobchodních konceptů v dopravních zónách. Působíme ve 39 zemích světa, v České republice provozujeme více než 350 provozoven pod značkami COSTA COFFEE, PAUL, RELAY, Aelia Duty Free, Mr. Baker, UGO, Pilsner Urquell Original Restaurant a další.

Hledáme nové kolegy/kolegyně do našich plzeňských restaurací na Letišti Václava Havla. Rád/a komunikujete s lidmi? Máte zájem o gastronomii? Pak jste tím/tou pravým/pravou do našeho týmu. Přidejte se k nám a po zkušební době získáš náborový příspěvek ve výši 15.000,-!

Náplň práce:

  • Obsluha zákazníků
  • Zodpovědnost za odpovídající servis zákazníkům
  • Spolupráce s personálem kuchyně a kolegy na place
  • Práce s pokladnou
  • Dodržování hygieny a čistoty na pracovišti

Co od Vás očekáváme:

  • Profesionální a pozitivní přístup k zákazníkům a kolegům
  • Základní úroveň anglického jazyka (další jazyky výhodou)
  • Spolehlivost, flexibilitu, chuť učit se novým věcem
  • Vyučení či praxe v oboru vítána, nicméně není podmínkou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Transparentní mzdové ohodnocení na výplatním lístku (mzda vždy ke 12. dni v měsíci) + výkonnostní odměny + benefity (MultiSport karta, příspěvek do benefitního systému Cafeteria, zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky) + firemní akce + zvýhodněné stravování v průběhu pracovní doby
  • Příplatky za práci o víkendech (+10%), přesčasy (+25%) a svátky (+100%)
  • 4 týdny placené dovolené, bez nutnosti si jí napracovat
  • Práci na pracovní poměr se smlouvou na dobu neurčitou ve stabilní mezinárodní společnosti, která se za vás postaví
  • Prostředí mezinárodního Letiště Václava Havla
  • Náborový příspěvek ve výši 15.000,- Kč po uplynutí zkušební doby
  • Odměnu za doporučení nového kolegy/kolegyně na pracovní poměr 10.000Kč
  • Možnost výběru části mzdy skrze aplikaci kdykoliv budete potřebovat
  • Práce na krátký/ dlouhý týden (pouze 12 hodinové směny)
  • Zaškolení do všech pracovních aktivit od zkušenějších kolegů
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Benefity

  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na mobilní tarif

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát