Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Pomocná síla na ranči

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou od 27. 6. 2022)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Německo
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Kontakt Michaela Morávková, zobrazit tel. číslo

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh – snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

O nás

Máte vztah ke zvířatům a baví Vás práce s nimi? Pokud máte komunikativní německý jazyk a nevadí Vám dojíždět/bydlet v Německu, čtěte dál.

Pokud máte rádi výzvy a tato pozice Vás zaujala, zasílejte své strukturované životopisy na  e-mail přes odpovědní formulář

V případě jakýkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na číslech zobrazit tel. číslo

Náplň práce:

  • pomocné práce pro trenéra koní
  • čištění, mytí koní
  • sedlání
  • všeobecné práce ve stájích

Co od Vás očekáváme:

  • spolehlivost
  • kladný vztah ke koním
  • znalost něemckého jazyka na komunikativní úrovni
  • vhodné pro absolventy
  • životopis v AJ nebo NJ

Co Vám můžeme nabídnout:

  • zajímavé platové ohodnocení
  • příspěvek na dopravu / možnost ubytování
  • dlouhodobá spolupráce
  • přímé zprostředkování (nástup není přes agenturu)

Benefity

  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát