Volné místo ve firmě ARAMARK, s.r.o.

Pomocníci do kuchyně - brigáda - nemocnice Kladno

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah dohoda o provedení práce
Práce vhodná také pro absolventy, rodiče na mateřské / rodičovské dovolené
Lokalita Kladno
Firma ARAMARK, s.r.o.
Min. vzdělání Základní

O nás

ARAMARK, s.r.o.

Už 30 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj. Ctíme tradice a oceňujeme inovace. Zákazníkům nabízíme pestrý výběr jídel, od poctivé české kuchyně, přes chutné zdravé pokrmy až po etnickou stravu. K našim lidem jsme vždycky fér a umíme je spravedlivě ocenit. Přidejte se!

O nás

Neustále rosteme a rozšiřujeme tým o nové pozice!

Pojďte s námi hodit starosti s nejistým zaměstnáním za hlavu!

V této nelehké době nabízíme stabilní zaměstnání v mezinárodní americké společnosti, jistotu mzdy na účtu vždy 5. dne v měsíci a práci v příjemném a moderním prostředí. V ARAMARKU ctíme tradice a oceňujeme inovace. Přes 30 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj. K našim lidem jsme vždycky fér. Zákazníkům nabízíme pestrý výběr jídel, od poctivé české kuchyně, přes chutné zdravé pokrmy až po etnickou stravu.

Pro naší firemní restauraci ARAMARK, kterou provozujeme v areálu Oblastní nemocnice Kladno, přijmeme brigádníky a brigádnice na pomoc kuchařům.

Náplň práce:

  • brigáda na dobu 6:00-8:00 x17:00-19:00
  • střídání směn v režimu krátký a dlouhý týden
  • pomoc kolegům kuchařům v kuchyni (čištění a krájení zeleniny, výdej jídel,…)
  • úklid a mytí nádobí

Co od Vás očekáváme:

  • bude se vám hodit alespoň krátká praxe z gastronomie
  • špetku píle smíchanou s dávkou nadšení do práce a s chutí být důležitou součástí dobré party

Co Vám můžeme nabídnout:

  • celá výplata na vašem účtu vždy 5. den v měsíci
  • práce v týmu, ve kterém si všichni pomáhají
  • možnost přivydělat si peníze a zároveň poznat fungování gastronomického provozu
  • obědy za pár korun
  • šance na nastartování kariéry v mezinárodní americké cateringové společnosti

Adresa práce: restaurace ARAMARK: Oblastní nemocnice Kladno, a.s., Vančurova 1548, Kladno

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát