Volné místo ve firmě ARAMARK, s.r.o.

Pokladní na denní směny - JISTOTA a STABILITA - TOYOTA

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Kolín
Firma ARAMARK, s.r.o.
Min. vzdělání Základní

O nás

ARAMARK, s.r.o.

Už 30 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj. Ctíme tradice a oceňujeme inovace. Zákazníkům nabízíme pestrý výběr jídel, od poctivé české kuchyně, přes chutné zdravé pokrmy až po etnickou stravu. K našim lidem jsme vždycky fér a umíme je spravedlivě ocenit. Přidejte se!

O nás

V této nelehké době nabízíme stabilní zaměstnání v mezinárodní americké společnosti, jistotu mzdy na účtu vždy 5. dne v měsíci a práci v příjemném a moderním prostředí. V ARAMARKU ctíme tradice a oceňujeme inovace. Již 30 let se věnujeme firemnímu stravování a stejně dlouho měníme pohled veřejnosti na něj. K našim lidem jsme vždycky fér. Zákazníkům nabízíme pestrý výběr jídel, od poctivé české kuchyně, přes chutné zdravé pokrmy, až po etnickou stravu.

Našim hostům chutná vždy více, když se na ně hezky usmějeme. Pokud máte praxi s prací na pokladně a nejlépe i z gastronomie, dejte nám o sobě vědět.

Náplň práce:

  • ranní a odpolední směny
  • práce jod podělí do pátku
  • příjem plateb od hostů, práce s pokladnou
  • doplňování zboží, příjem zboží
  • úklid kantýn

Co od Vás očekáváme:

  • bude se vám hodit alespoň krátká praxe s prací na pokladně
  • špetku píle smíchanou s dávkou nadšení do práce a s chutí být důležitou součástí dobré party

Co Vám můžeme nabídnout:

  • celá výplata na vašem účtu vždy 5. den v měsíci
  • jistota zaměstnání ve stabilní americké cateringové společnosti
  • obědy za pár korun
  • příplatky za noční směnu a možnost svozu firemním autem
  • směny od pondělí do pátku – víkend patří vám, ne práci
  • Multisport karta – zvýhodněný vstup na sportoviště po celé republice
  • finanční odměny za doporučení nových kolegů a za nadstandardní pracovní výkony
  • zvýhodněné tarify u O2 a spoustu slev u dalších partnerů firmy

Místo pracoviště: restaurace Aramark
Toyota Motor Manufacturing Czech Republic s.r.o., Průmyslová zóna Ovčáry, Kolín

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát