Volné místo ve firmě STEER AGENCY s.r.o.

Řidič sk. B (Mladá Boleslav)

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva
Práce vhodná také pro seniory, zdravotně postižené
Lokalita Mladá Boleslav
Firma STEER AGENCY s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 9.000 – 11.000 Kč

O nás

STEER AGENCY s.r.o.

Naše společnost se zabývá zaměstnáváním vhodných uchazečů v automobilovém, strojním i farmaceutickém průmyslu. Zajišťujeme jednoduchý a efektivní způsob výběru kvalifikované a nekvalifikované síly na volné pozice.

Bohužel, tato nabídka již není aktuální.

Našli jsme pro vás ale jiné možnosti:

Aktuálně nabízené pozice od stejné společnosti:

Náplň práce:

svoz zaměstnanců do fabrik na 3 směny neděle až pátek

Co od Vás očekáváme:

Práce pouze pro OZP a důchodce
bydliště v Mladé Boleslavi
časovou flexibilitu
samostatnost
spolehlivost
zodpovědnost

Co Vám můžeme nabídnout:

smlouva na 1/2 HPP
200Kč/jízda
služební vůz na svoz zaměstnanců
služební telefon

Benefity

  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Zálohy ze mzdy
Zobrazit výpis pracovních nabídek
Při odesílání Vaší odpovědi jsme si všimli, že jste již na tuto pracovní nabídku v minulosti () reagoval.

Skutečně chcete odeslat Vaši odpověď na stejnou nabídku opakovaně?

ANO NE