Vedoucí týmu

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Vodňany
Firma Albert Česká republika, s.r.o.
Min. vzdělání Základní

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Aktuálně hledáme vhodné uchazeče/-ky na pozici:
Vedoucí týmu

Náplň práce:

  • plánování, koordinace a kontrola činností ve svěřeném úseku
  • plnění nastavených cílů, dodržování firemních procesů a postupů
  • zajišťování vysoké kvality služeb pro zákazníky prodejen Albert
  • aktivní komunikace ostatními kolegy a zákazníky prodejen
  • zaškolení nových zaměstnanců

Co požadujeme:

  • ukončené SŠ/SOU vzdělání
  • zkušenost z oblasti maloobchodu výhodou
  • aktivní přístup, komunikační a organizační schopnosti
  • příjemné vystupování, orientace na zákazníka
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • odolnost vůči stresu
  • trestní bezúhonnost

Co Vám nabízíme:

  • široká nabídka zaměstnaneckých benefitů (např. příspěvek na dopravu, dovolená navíc, zvýhodněný tarif volání, stravenková karta, Multisport karta)
  • příležitosti ke kariérnímu růstu i osobnímu rozvoji
  • sleva na rodinný nákup