Obsluha CNC Pelhřimov

Smluvní vztah dohoda o pracovní činnosti (na dobu neurčitou)
Lokalita Pelhřimov
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 150 – 190 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jsi spolehlivý a samostatný pracant? V technických výkresech se vyznáš na výbornou? Pak hledáme právě tebe! Sháníme pracovníky do výroby do zavedené společnosti v Pelhřimově.

Náplň práce:

  • Ukládání materiálu do stroje
  • Obsluha plně automatizovaných lisů
  • Zpracovávání plechů
  • Práce s ohraňovacími nebo děrovacími nástroji
  • Obrábění vnějších i vnitřních povrchů
  • Čtení výrobních výkresů, následné zadávání dat

Požadujeme:

  • SOU s vyučením v oboru nebo odpovídající praxi
  • Zodpovědnost, samostatnost a spolehlivost
  • Schopnost rychle se učit novým věcem
  • Schopnost čtení v technické dokumentaci a zkušenosti s měřidly
  • Základní znalost práce na PC

Nabízíme:

  • U nás můžeš očekávat základní mzdu od 150–190 Kč/hod.
  • Třísměnný provoz – ranní/odpolední/noční
  • Vážíme si našich pracovníků, proto Ti poskytneme zálohy