Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Údržba výrobních zařízení + 13.mzda

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Uherský Brod
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Chcete pracovat pro světovou jedničku ve svém oboru?

Máte zkušenost na pozici elektromechanik/údržba nebo jste i čerstvý absolvent v oboru?

Láká Vás pracovat v moderním prostředí pro světovou firmu, se stále rodinnou atmosférou?

Objednávky stále rostou a proto rozšiřujeme náš tým v Uherském Brodě.

Náplň práce:

  • údržba linkových strojů
  • montáž a zapojování strojů
  • zjišťování příčin poruch a jejich následní oprava (mechanické, elektronické nebo vzduchové části)

Nabídka práce je do kmenového stavu firmy.

co vám nabídneme

  • motivující mzdové ohodnocení podle praxe
  • 13.mzdu vyplácenou na 2× v roce
  • 25 dnů dovolené
  • zaučení od vedoucího údržby, který bude v začátcích Váš „kouč“
  • dotované stravování (jídlo od 29Kč)
  • příspěvek na zdravotní péči (1.500Kč/měsíc)
  • příplatek za odpolední směnu 6Kč/hod.
  • příplatek za noční směnu 17Kč/hod.
  • příspěvek na penzijní připojištění až 800Kč/měsíc
  • po roce zaměstnání věrnostní příplatek 1.00Kč/měsíc
  • možnost firemního svozu ze směru Valašské Klobouky
  • moderní budova, příjemné prostředí – osobní schůzka ve výrobě je samozřejmostí

co od vás očekáváme

  • vyhláška č. 5/1978sb. min. § 5 podmínkou
  • praxe na pozici údržby nebo vyučení v podobném oboru
  • základní znalost v oblasti pneumatiky – výhodou
  • znalost práce na PC (Word, Excel)
  • schopnost pracovat v týmu, spolehlivost
  • ochota pracovat na 3 směny

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko „přihlásit se teď“. Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.

Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.

Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.