Sháníme šikovné pracovníky do výroby v Pelhřimově

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Pelhřimov
Firma ABZAKOVO spol. s r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 185 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme nové kolegy k nám do přátelského týmu.
Naším zaměřením jsou převážně IT rozvaděče, chladící systémy, monitorovací systémy a mnoho dalšího.

Vážíme si našich pracovníků, proto Ti v případě potřeby poskytneme zálohy
Jediné co potřebujeme, je aby jsi mohl docházet na třísměnný provoz.

Přidáš se?

Náplň práce:

  • Ukládání materiálu do stroje
  • Obsluha CNC stroje
  • Obsluha plně automatizovaných lisů
  • Zpracovávání plechů
  • Komunikace s vedoucím

Požadujeme:

  • Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Schopnost rychle se učit novým věcem
  • Ochotu docházet na 3 směnný provoz
  • Určitě Tě zajímá, co Ti za Tvé schopnosti a dovednosti nabízíme my!
  • U nás můžeš očekávat základní nástupní mzdu až 185,–/hod.
  • Budeme rádi, když se u nás budeš kariérně rozvíjet!
  • Začátků se bát nemusíš, vše Tě rádi naučíme
  • Příplatky za práci o víkendu a přesčas

Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte nám poslat svou reakci, nebo rovnou zavolat. Obratem se s Vámi spojíme a domluvíme osobní pohovor.