Volné místo ve firmě Skanska

Posádka stavebního stroje

Lokalita Pardubice
Zadavatel Skanska a.s.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží

O nás

Skanska a.s.

Společnost Skanska je mezinárodní skupinou zabývající se stavebnictvím a vývojem bytových a administrativních projektů. Na vybraných trzích ve Skandinávii, Evropě a USA působí více než 32 tisíc jejích zaměstnanců. Zaměřuje se na vývoj a výstavbu šetrnou k okolí i lidem, kteří je obývají. Rezidenční i výrobní a obchodní prostory zajišťuje od developmentu přes výstavbu až po facility management. Při výstavbě minimalizuje ekologickou zátěž, využívá obnovitelných zdrojů a dbá na bezpečnost práce. Skanska prosazuje principy společensky odpovědného a etického podnikání v environmentální, sociální i ekonomické rovině. Pro nás jsou to ale lidé, kteří stojí za těmito projekty, a na ty jsme opravdu hrdí. Naše vize se dá naplnit jedině s týmem vysoce kvalifikovaných a motivovaných zaměstnanců.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Realizace pokládky asfaltových směsí na stavbách dopravního charakteru (silnice, mosty) Požadujeme: * Vyučení v technickém oboru * Řidičský průkaz skupiny B * Zdravotní způsobilost * Vysoké pracovní nasazení * Komunikativnost a flexibilitu Výhodou: * Strojnický průkaz (jakákoliv odbornost), je možné kvalifikaci získat u nás * Oceníme 2 roky praxe na podobné pozici Nabízíme: * Zajímavou práci v mezinárodní společnosti * 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc * Denní příspěvek na stravné ve výši 60,50Kč za odpracovanou směnu * Flexi passy v hodnotě 1.500,-Kč * Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 1.000,-Kč * Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance * Slevy na firemní produkty, Multisport karta za 350,-Kč, zlevněné volání u T- mobile a další zvýhodněné nabídky partnerů

  • Mladá Boleslav
  • Barbora Moudrá
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. srpna

HOBRA - Školník s.r.o., EVROPA realitní kancelář, iFORO Group, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ARAMARK, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Eco Face s.r.o., Go Digital! s.r.o., Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., UlovDomov.cz s.r.o., M-byt s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Petrlíková Lucie s.r.o., Věra Pietrasová, Česká pošta, s.p., Miroslav Svoboda, 21 Consult Group s.r.o., Info pro lékaře a.s., Grafton Recruitment s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., PROROZVOZ s.r.o., ForCamping s.r.o., Nefrito laboratories, s.r.o., VIVANTIS a.s., Randstad HR Solutions s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Analytik / analytička obchodu, Fakturant / Fakturantka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Nákupčí, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční analytik / analytička, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Barista / Baristka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Provozní / F&B Manager, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Čalouník / Čalounice, Truhlář / Truhlářka, Montážník / Montážnice, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Lakýrník / Lakýrnice, Technik / technička ve strojírenství, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka

Celá ČR, Pardubice, Chrudim

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

AJ Bor den IT mezinárodní mobil Most nabídky náplň práce partner penzijní připojištění pojištění práce pracovní praxe pro zaměstnance připojištění příspěvek rozvoj společnost společnosti sport stravné vysoké vzdělávání zdravotní životní pojištění dny dopravní dovolené firemní karta náplň národní navíc obor odbor penzijní placené PR program programy rok stav stavební stroj talent technické volna vyučení zdravotní způsobilost způsobilost životní