Svářeč TIG až 45 000 Kč

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Úžice, okres Mělník
Firma ProJobEU s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 35.000 – 45.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jaká bude náplň Tvé práce?

  • Upravovat produkty svařováním TIG – hliník
  • Zajišťovat požadovanou kvalitu svárů
  • Kontrola a čištění svařovacích zařízení
  • Trénink operátů

Jak si představujeme našeho budoucího kolegu?

  • Min. 1 rok zkušeností z TIG svařováním – ruční i robotické
  • Platný svařovací certifikát
  • Angličtina na komunikativní úrovni – výhodou
  • Pozitivní myšlení a flexibilita
  • Do budoucna jsi ochotný pracovat ve směnném provozu

Co vše od nás dostaneš?

  • Krásné mzdové ohodnocení až 45 000 Kč (dle zkušeností)
  • 5 týdnů dovolené – chceme, aby naši zaměstnání byli náležitě odpočatí
  • Bonusy a prémie
  • Možnost závodního stravování
  • Stravenky formou paušálu – 60 Kč
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost kariérního růstu na pozici Team Leadera
  • Kafetérie
  • Budeš se podílet na novém projektu v oblasti elektromobility

Zaujala Tě tato pracovní příležitost? Pošli nám CV, my Tě budeme kontaktovat a společně domluvíme setkání s klientem. Těšíme se na Tebe! Tým ProJob.