Specialista online prodeje -plat od 40.tis.-práce i z domova

Pracovní poměr práce na plný či zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Praha  Michle, Praha
Firma PS Office s.r.o.
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 40.000 – 80.000 Kč

O nás

Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče na pracovní pozici

Specialista/Expert online prodeje pojištění

MOŽNOST PRÁCE Z DOMOVA- Po 2–3 měsících (po zaškolení a zapracování )
VÝBORNÉ FINANČNÍ OHODNOCENÍ – fixní základ 20 000,– Kč/měsíc plus odměny za uzavřené smlouvy (minimum 10 000,– Kč, průměrně 20 000,. maximum není limitováno ).

Mzda 40 000,– až  80 000,-

Náplň práce:

  • Komunikace pouze se zákazníky, kteří zasílají své poptávky.
  • Žádné aktivní hledání nových klientů, žádné nabízení služby na nevyžádané kontakty!!!
  • Jednání pouze s klienty, kteří opravdu chtějí řešit své pojistné produkty.
  • Veškerá komunikace nabídek probíhá buď telefonicky, nebo přes elektronické rozhraní
  • Uzavírání nových pojistných smluv
  • 8 hodinová pracovní doba, provoz na dopolední/mezisměnu/odpolední týdenní provoz (8–20.00hod) a jednou za měsíc víkendová směna.

Co od Vás očekáváme:

  • Praxe v oboru finančních služeb ( pojišťovnictví ) nebo praxe na call centru
  • Zkoušky odborné způsobilosti
  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou (maturitní zkouška podmínkou)!
  • Čistý trestní rejstřík
  • Čeština (Pokročilá)
  • Znalost MS Office
  • Občanství ČR a SR

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
  • 1000 Kč na penzijní pojištění
  • Férová fixní mzda a bonus podle odvedené práce
  • Zaškolení a příprava na Zkoušku odborné způsobilosti podle zákona o distribuci pojištění od ČNB0
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 sick days
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Stravenky v hodnotě 120Kč, kde 55% hradí zaměstnavatel
  • Zvýhodněné produkty od Airbank
  • Pracovní smlouva
  • Práce z kanceláře nebo po zaškolení možnost práce z domova

Těšíme se na Vaše životopisy!

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát