Řidič a obsluha speciálních vozů - pobočka Štětí

Pracovní poměr práce na plný úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Štětí
Firma PATOK a.s.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 30.000 – 40.000 Kč

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Svojí prací přispějete k udržování zdravého životního prostředí. Budete se podílet na odstraňování průmyslových odpadů a škodlivin a na jejich likvidaci.

Jakou potřebujete kvalifikaci?

Řidičské oprávnění sk. „C“, případně „CE“, profesní průkaz, platné psychotesty, nebo ochotu si tato oprávnění dodělat (ŘP sk. B je samozřejmostí). Počítejte ovšem s tím, že než potřebnou kvalifikaci získáte, nebudete moci řídit naše vozy.

Výhodou je také osvědčení ADR 3, 8, 9. (ne podmínkou)

Co budete dělat?

Naučíme Vás obsluhovat některé z našich speciálních vozidel.
Jde o mobilní zařízení se zdrojem vysokotlaké vody, schopné podávat vysoké sací výkony a umožňující recyklovat nasávanou vodu. Počítejte s vysokým podílem manuální práce, kterou budete muset provést při obsluze stroje na místě zakázky. Někdy v průmyslových podnicích, většinou v terénu. Někdy v uzavřených prostorách, ve výškách, v prašném prostředí i ve vlhku. Zajistíme Vám veškeré ochranné pomůcky. Při práci ovšem vyžadujeme přísné dodržování bezpečnostních předpisů.

„Svůj“ vůz budete průběžně udržovat a pečovat o něj tak, aby Vám co nejlépe sloužil. Vždy Vám ochotně pomohou kvalifikovaní pracovníci na naší dílně i zaměstnanci autorizovaných servisů.

Pracovat budete v Ústeckém kraji, ale čekají Vás i pracovní cesty do ostatních krajů České republiky. Spolehnout se můžete na zajištěné ubytování se stravováním.

Nabízíme:

  • paušální úhradu stravného nebo stravenky v hodnotě 100 Kč
  • udržování a zvyšování kvalifikace
  • možnost přesčasů
  • základní dovolenou a k tomu 5 dnů dalšího placeného volna

Pracovní portál JenPráce.cz provozuje Coweo

© 2016–2021 Coweo Technologies s.r.o., všechna práva vyhrazena