Volné místo ve firmě Lead - Project Advices s.r.o.

Elektroúdržbář slévárny BRNO, nástup IHNED

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Brno
Firma Lead - Project Advices s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Těžba, hutnictví a slévárenství, Údržbář / Údržbářka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Elektrikář / Elektrikářka
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 30.000 – 35.000 Kč

O nás

Lead - Project Advices s.r.o.

Regionální agentura práce s vlastním zázemím kamenné kanceláře v centru Brna, působící také v rámci náboru na severní Moravě a středních Čechách. Zaměřením realizace v oblasti automobilového průmyslu, logistiky, výroby včetně náboru specialistů / TPH pozic s přesahem do TOP managementu a vývoje. Nabídka práce na zkrácený úvazek i HPP dle individuální potřeby uchazeče o zaměstnání. Možnost dlouhodobé spolupráce s podporou náboru po celou dobu kandidáta do nástupu ke konkrétnímu zaměstnavateli.

Náplň práce:

  • provádět preventivní a operativní opravy na elektrických zařízení;
  • pomáhat včas odhalit problémy na svěřeném úseku;
  • vytipovávat vhodné náhradní díly;
  • poskytovat odbornou pomoc při instalaci nových zařízení;
  • vést a udržovat dokumentaci v aktuálním stavu.

Co od Vás očekáváme:

  • střední odborné vzdělání v oboru elektro;
  • vyhláška 50;
  • svářečský průkaz;
  • základní znalosti hydraulických a pneumatických prvků a princip jejich činnosti;
  • ochotu pracovat ve 12hodinových směnách na krátký a dlouhý týden;
  • znalost slévárenských strojů a zařízení výhodou.
  • ochotu pracovat na 12 hodinové směny (krátký / dlouhý týden);

Co Vám můžeme nabídnout:

  • stabilní pracovní místo;
  • zajímavé prostředí slévárny;
  • zaučení profesionály v oboru;
  • pracoviště blízko centra
  • čtvrtletní výrobní bonusy;
  • příspěvek na stravování;
  • 5 týdnů dovolené;
  • zdarma ochucené nápoje;
  • firemní akce a dárkové balíčky.

  • Brno
  • ProfesKontakt, s.r.o.
  • 45 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Brno
  • Grafton Recruitment s.r.o.
Zveřejněno: 25. března
  • Brno
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • 30 820 – 42 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Lékařská péče
  • Závodní stravování
  • Přerov
  • Eliška Urbanová
    Benefity:
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 1. března

BBG-BENDA, s.r.o., Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., Wistron InfoComm (Czech), s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Větrník, s.r.o., Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., Brand Promotion CZ, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Advateq s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., ESB Rozvaděče, a.s., Human-Res s.r.o., A B H Design, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., M.B.KERAMIKA spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., AC Jobs, s.r.o., 1CSC a.s., TASY s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Trenkwalder a.s., MOTOCYKLY BRNO spol. s r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., GRANDEZZA HOTELS s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Horavia s.r.o., 100% REWORK s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., AMNproTrade s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., RANOB s.r.o., PROTEOR CZ s.r.o., H&B Group s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, OLMAN SERVICE s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Logistik / Logistička, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Cukrář / Cukrářka, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Šič / Šička, Údržbář / Údržbářka, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Autolakýrník / Autolakýrnice, Konstruktér / Konstruktérka, Mechanik / Mechanička, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Operátor / operátorka chemické výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně, Technik / technička automatizace

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

AJ akce aktuální bonus bonusy Bor Brno činnost den elektro EU event HR IT místo náplň práce nové práce pracoviště pracovní pracovní místo prostředí příspěvek řízení směny stabilní stravování týden vhodné vzdělání zdarma znalost znalosti centra činnosti dar díl dokument dovolené elektrický firemní kov náhradní díl náhradní díly náplň obor odbor odborné opravy pomoc PR problém stav stroj střední tip výrobní