Hledáme lidem práci Manpower

VEDOUCÍ VÝROBY | Bruntálsko

Lokalita Bruntál
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme šikovného, zkušeného a sympatického vedoucího výroby, který by se chtěl zapojit do týmu zahraničního korporátu na Bruntálsku. Těšit se můžete na přátelské prostředí firmy, atraktivní mzdu a řadu benefitů!

Popis pozice:

  • Plánování a organizace výroby 50 operátorům, 4 směnným mistrům a plánovači výroby
  • Vedení, rozvoj a hodnocení podřízených zaměstnanců
  • Zodpovědnost za dodržování BOZP
  • Zodpovědnost za využívání strojů a zvyšování efektivity výroby
  • Plnění KPIs - hlídání počtu vyrobených kusů, kvalitativní parametry a zmetkovitost

Profil kandidáta:

  • SŠ technického směru
  • Technické dovednosti a manuální zručnost
  • Znalost angličtiny, alespoň A2-B1 (technická AJ, názvosloví strojů postačí)
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Mzdové ohodnocení + měsíční bonusy
  • Pravidelný růst mzdy (valorizace mezd)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dovolenou nad zákoník práce
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Mobilní telefon i k soukromým účelům

  • Praha
  • SMART Career s.r.o.
  • od 55 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. července
  • Kněževes, Praha-západ
  • PERSA, a. s.
  • 45 000 – 65 000 Kč
Zveřejněno: 23. března
  • Prostějov
  • SOUL-K morimpex s.r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 2. prosince
  • Újezdeček
  • KSK - BELT, a.s.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 24. března
  • Třebešov
  • MATRIX a.s.
  • 24 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 3. ledna
  • Zlín
  • Human-Res s.r.o.
  • 35 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 19. května
  • České Budějovice
  • Wienerberger eurostroj, spol. s r. o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 19. ledna
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • STROZA s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 15. března
  • Sedlčany
  • KDS Sedlčany, nožířské výrobní družstvo
  • Lučany nad Nisou
  • ALDIT s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 30. března
  • Roztoky u Jilemnice
  • NELLY s.r.o.
  • od 120 Kč / hod
Zveřejněno: 31. srpna
  • Olomouc
  • SLAM Syndicate s.r.o.
  • 23 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Hartmanice, Klatovy
  • Pila Černý s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 16. září
  • Hořice na Šumavě
  • Plaschka, spol. s r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 19. prosince
  • Skuteč
  • Řeznictví a uzenářství Oldřich Čejka, s…
Zveřejněno: 20. prosince
  • Hluk
  • MION KOVO s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Dvůr Králové nad Labem
  • STROJTEX, strojírenská s.r.o.
Zveřejněno: 30. srpna
  • Žarošice
  • KELLNER s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 19. dubna
  • Sudoměřice
  • " IZOS s.r.o. "
Zveřejněno: 28. července
  • Brno
  • Hřiště 8D s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 29. června
  • Javorník, Jeseník
  • WAREX spol. s r.o.
Zveřejněno: 5. července
  • Chodová Planá
  • OBS Praha s.r.o.
Zveřejněno: 4. srpna

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

AJ benefit bonus bonusy BOZP Bruntál den dodržování hledám hlídání hodnocení HR IT kandidát kvalita mistr mobil možnost mzdy náplň práce nová odpovědnost ohodnocení operátor OZP penzijní připojištění plán plánování plnění pojištění pozice práce prostředí připojištění příspěvek rozvoj růst SOU stravování telefon vedení vedoucí vzdělávání zákoník zákoník práce zaměstnanců znalost Zruč dovednost firmy komunikační korporát kov měsíční mobilní mzdové náplň organizace penzijní PR profi přátelské přátelské prostředí schopnost schopnosti stroj technická technické tým výroby zahraniční