Vedoucí prodejny maloobchodu

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Mariánské Lázně
Firma JOBSTART s.r.o.
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

JOBSTART s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta z oblasti FMCG (maloobchodní síť potravin) hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici:
VEDOUCÍ PRODEJNY SUPERMARKETU- MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

VAŠE NOVÁ NÁPLŇ PRÁCE:

  • vedení prodejny a zajištění jejího každodenního provozu
  • zodpovědnost za hospodářské výsledky
  • kontrola dodržování zákonných norem
  • vybírání a zaučování nového personálu
  • reprezentace společnosti před zákazníky

NABÍZÍME:

  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • velkorysé roční prémie
  • kontinuální vzdělávací programy
  • možnosti pracovního postupu
  • spousta dalších benefitů

VÁŠ PROFIL:

  • ukončené SŠ vzdělání (s maturitou)
  • zkušenosti z oblasti maloobchodu, přednost budou mít kandidáti z prodeje potravin
  • časová flexibilita v prvních měsících při zaškolování na prodejnách

VÍCE INFO:
Markéta Bosáková
e-mail přes odpovědní formulář | zobrazit tel. číslo

  • Karlovy Vary
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 44 000 – 64 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. dubna
  • DŘEVOOBCHOD K & C Karlovy Vary a.s.
  • 28 000 Kč
    Benefity:
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 18. dubna
  • Rozvadov
  • TRAVEL FREE, s.r.o.
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 17. dubna
  • Zlín
  • Textile House Czech Republic s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 12. července
  • BestDrive Czech Republic s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 27. října
  • Liberec
  • Career agency s.r.o.
  • 14 800 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 10. října
  • Domažlice
  • Uzeniny Příbram, a.s.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 22. června
  • Český Těšín
  • Roman Sikora
  • 20 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 9. dubna
  • Havířov
  • WIKY, spol. s r. o.
  • od 15 500 Kč
Zveřejněno: 30. ledna
  • Kšely
  • JEDNOTA, spotřební družstvo v Nymburce
  • 13 050 – 13 500 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 22. února
  • Hustopeče
  • BYTOP - GAS, spol. s r.o.
  • 17 000 – 23 000 Kč
Zveřejněno: 8. března
  • Milovice, Nymburk
  • 14 900 – 15 500 Kč
Zveřejněno: 25. března
  • Hodonín
Zveřejněno: 6. dubna
  • Hodonín
  • Styleshoes s.r.o.
  • od 16 000 Kč
Zveřejněno: 6. května
  • Rokytnice, Přerov
  • Jednota spotřební družstvo v Uherském…
  • 13 700 – 15 000 Kč
Zveřejněno: 22. prosince
  • Hradec nad Moravicí
  • TEMPO, obchodní družstvo
  • od 115 Kč / hod
Zveřejněno: 6. března
  • Honezovice
  • COOP Plzeň, družstvo
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 14. dubna
  • Ždírec, Plzeň-jih
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 7. září
  • Lukov, Třebíč
  • COOP družstvo HB
  • 12 000 – 13 000 Kč
Zveřejněno: 16. září
  • Brno
  • BOLUTO s.r.o.
  • 15 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 25. září
  • Třeboň
  • V+J OBUV, s.r.o.
  • od 13 038 Kč
Zveřejněno: 3. ledna

4 P & P, spol. s r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., EVROPA realitní kancelář, ManpowerGroup s.r.o., FLEA s.r.o., LKQ CZ s.r.o., ID Retail Services s.r.o., Partners Financial Services, a.s., ALGON PLUS - AUTO, a.s., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., MP KOVÁNÍ s.r.o., Globus ČR, v.o.s., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., ERGOTEP, družstvo invalidů, KAREL HOLOUBEK - Trade Group a.s., SATIVE s.r.o., SAFE LOGIC s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., Möbelix, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., FAnn Retail, a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, VAŠE SLUNCE a.s., Imperial Karlovy Vary a. s., DŘEVOOBCHOD K & C Karlovy Vary a.s., ALIFEA s.r.o., TRAVEL FREE, s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., APEKO GROUP s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Analytik / analytička obchodu, Disponent / disponentka dopravy, Nákupčí, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Cukrář / Cukrářka, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Copywriter, Marketingový asistent / asistentka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Trenér / Trenérka, Dělník / Dělnice, Realitní makléř / makléřka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Dispečer / Dispečerka, Specialista / specialistka v energetice, Topič / Topička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektrikář / Elektrikářka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Finanční specialista / specialistka, Marketingový analytik / analytička, Online marketing

Cheb, Mariánské Lázně, Celá ČR, Tachov, Sokolov, Chodov, okres Sokolov, Stříbro, Karlovy Vary, Rozvadov, Nejdek, Nýřany, Stod, Líně

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Rekvalifikační kurzy v kostce

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

AJ benefit den dodržování hledám IT job jobs kandidát měsíc možnost náplň práce nové obchodní odpovědnost postup práce pracovní společnost společnosti stravenky týden týden dovolené navíc vedení vedoucí vhodné výsledky vzdělání zkušenosti dovolené kontrola kov možnosti náplň navíc obchod oblast oblasti PR prémie prezentace prodej profi program programy reprezentace roční zákazník zkušenost