Obsluha nakladače

Lokalita Kladno
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Jana Káninská, zobrazit tel. číslo

Vlastníte strojní průkaz na obsluhu kolového nakladače a řidičský průkaz skupiny C? Bydlíte v lokalitě Kladno nebo můžete do této lokality dojíždět? Jste flexibilní a máte zodpovědný přístup k práci? Pokud jste na všechny otázky odpověděli ano pak hledáme právě Vás. Těšíme se na Vaše reakce.

Popis pozice:

obsluha kolového nakladače

základní údržba stroje

manipulace s materiálem

Profil kandidáta:

SOU

průkaz strojníka a řidičský průkaz sk. C výhodou

vazačský průkaz - výhodou a zkušenosti alespoň 2-3 roky vítány

zodpovědnost, samostatnost, flexibilita

Nabízíme:

  • zajímavé a různorodé zaměstnání ve stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované obědy / stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dětskou rekreaci
  • nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis.

Máte zájem o tuto nabídku?