Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

ZÁMEČNÍK - PRAHA (HPP nebo ŽL)

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Práce vhodná také pro cizince (včetně uprchlíků z Ukrajiny), absolventy
Lokalita Praha  Horní Počernice, Praha
Firma Markmont, s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Kontakt Aneta Červinková, zobrazit tel. číslo

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku.

Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Co od Vás očekáváme:

Pro významný podnik přijmeme zaměstnance na pozici zámečníka.
Místo výkonu: Praha – Horní Počernice

Náplň práce:

  • zámečnické práce, broušení de výkresové dokumentace
  • práce s autogenem

Požadujeme:

  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • praxi se zámečnickou prací, s broušením apod.

Nabízíme:

  • Práci na HPP nebo ŽL ve stabilním podniku
  • Možnost přesčasů
  • Možnost ubytování a záloh
  • Směnny – denní/noční
  • Nástup IHNED

Plat: na HPP až 180 Kč/hod.
na ŽL až 260 Kč/hod

V případě zájmu volejte či pište na tel: zobrazit tel. číslo nebo zasílejte své životopisy na email : e-mail přes odpovědní formulář.

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát