Hledáme lidem práci Manpower

Konstruktér technolog

Lokalita Kadaň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Průmyslová a chemická výroba

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Pro menší firmu s rodinnou atmosférou hledáme kandidáta na pozici Konstruktéra/technologa. Zájemci zasílat své životopisy na mail: e-mail přes odpovědní formulář

Popis pozice:

Hledáme parťáka k vedoucímu technologovi, který bude:

  • Tvořit výkresovou dokumentaci na PC - Solidworks
  • Vytvářet výrobní postupy a návodky
  • Zpracovávat stávající a nové projekty
  • Vychytávat vady výrobků
  • Podporou pro team leadery

Profil kandidáta:

  • 2-3 roky praxe na podobné pozici (konstruktér, technolog, procesní engineer) výhodou
  • Zkušenost s optimalizací vyrobitelnosti konstrukce nutností
  • Znalost programu Solidworks nebo jiného podobného konstrukčního programu (CATIA, CAD, AUTOCAD)
  • Znalost strojů CNC vysekávacích a ohýbacích výhodou
  • Zkušenosti s konstrukcí kovových dílů (kusovníků)
  • Efektivnost, pečlivost, proaktivnost

Nabízíme:

  • Závodní stravování
  • Unišeky až 6000 Kč ročně
  • Penzijní připojištění až 12 000 Kč ročně
  • Za každý odpracovaný rok dovolená navíc
  • Odměna při pracovním výročí
  • Osobnostní bonus v rámci hodnocení zaměstnance
  • Příjemný rodinný kolektiv

V případě zájmu o pozici zašlete svůj aktuální životopis na e-mail přes odpovědní formulář

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Chomutov
  • SULCO Automotive Group, s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • Žatec, Louny
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 22. března
  • Bitozeves
  • ManpowerGroup s.r.o.
    Benefity:
  • Most
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Zveřejněno: 25. března
  • Brno
  • Mgr. Iveta Feitová
  • 32 000 – 38 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na dovolenou
Zveřejněno: 27. dubna
  • Pardubice
  • Manpower
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 6. února

Randstad HR Solutions s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., "LÜFTUNGSTECHNIK M.Ordos" spol. s r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., DISPONERO s.r.o., ProJobEU s.r.o., Etimos Human s.r.o., RS agentura práce s.r.o., Amphenol Tuchel Industrial GmbH, odštěpný závod, Grafton Recruitment s.r.o., irg s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Agentura práce Gadasová s.r.o., NOVÁK - papír, s.r.o., LASTING SPORT s.r.o., Kaso Invest s.r.o., TU-FLOR spol. s r.o., ZVOD s.r.o., ČEZ Energetické produkty, s.r.o., VERSANOFIJA s.r.o., S T S  P r u n é ř o v,  a.s., Sonyshop s.r.o., Odenwald CZ s.r.o., ZKL Klášterec nad Ohří, akciová společnost, TOPUS, s.r.o., Toyoda Gosei Czech, s.r.o., BENTELER Automotive Klášterec s.r.o., X-FAST company s.r.o., MOBIDICK CZ s.r.o., Česko Evropská Agentura s.r.o., INTEPLAST CZ s.r.o., TTT-NERES s.r.o., Hutz-El s.r.o., OC - Company s.r.o., DAR Corporation s.r.o., BIBEN s.r.o., FineDine s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Specialista / specialistka plánování, Balení zásilek, Koordinátor / Koordinátorka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Obsluha strojů, Shift leader / Vedoucí směny, Diagnostik / Diagnostička, Technik / technička automatizace

Kadaň, Klášterec nad Ohří, Chomutov, Údlice, Otvice, Žatec, okres Louny, Havraň, Ostrov, okres Karlovy Vary, Bitozeves, Most, Dalovice, okres Karlovy Vary, Postoloprty, Karlovy Vary, Louny, Rakovník, Teplice, Peruc, Sokolov

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

AJ aktuální auto bonus dovolená hledám hodnocení HR inzerát inzeráty IT kandidát Miroslav místa návod nové pečlivost penzijní připojištění pojištění postup pozice pracovní pracovní místa praxe připojištění SOU společnost společnosti stravování uchazeč vedoucí vyšší zkušenosti znalost životopis CAD díl dokument kolektiv kov navíc odměna osobnost PC penzijní PR proces profi program projekt příjemný případ přístup rok síla stroj technolog volná pracovní místa výrobní zájem závod zkušenost