Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby – žádná ranní šichta, nástupní bonus 10 000 Kč

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Elektrotechnika a telekomunikace

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Máš zkušenosti s opravami elektroniky a snahu zlepšovat se v nových moderních technologiích? Hledáme šikovné kolegy/kolegyně do našeho týmu, přidej se k nám! Vše potřebné se u nás naučíš.

Pracuje se až od 10h a víkendy ti zůstanou volné :).

Popis pozice:

  • Po zaškolení u nás budeš schopen/schopna zjistit závadu vadného kusu, opravit ji a práci si po sobě i zkontrolovat
  • Všechny pracovní postupy jsou dané – žádný strach, že bys tuto práci nezvládl/a, i když nemáš žádné předchozí zkušenosti
  • Budeš aktivně spolupracovat s ostatními kolegy/kolegyněmi na oddělení
  • Data o opravě budeš zadávat do interního systému

Profil kandidáta:

  • Dobrá znalost elektroniky/zkušenost s opravami (podmínkou)
  • Manuální zručnost a dobrý zrak
  • Schopnost učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Jednosměnný provoz s volnými víkendy
  • Práce probíhá v moderní klimatizované hale v Ostravě
  • Měsíční výdělek až 25.000,-Kč
  • Nástupní bonus 10.000,-Kč
  • Bonusy za docházku
  • Výkonnostní bonus
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost závodního stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
Zveřejněno: 19. dubna
  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 18. dubna
  • Milovice, Nymburk
  • Teijin Automotive Technologies Czech s…
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
Zveřejněno: 6. února
  • Strážnice
  • Zdravé stravování s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Čáslav
  • Ljunghall s.r.o.
  • 26 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 9. ledna

Manuvia, a. s., organizační složka, Jan Hefner, Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., Věra Pietrasová, ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Etimos Human s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., B of B cars s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Lidl Česká republika s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Skanska a.s., CZ LOKO, a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Idemia Czech s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., DIGITAL TELECOMMUNICATIONS, spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Conspiro qua, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Skladník / Skladnice, Programátor / Programátorka, Vývojář / Vývojářka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Autočalouník / Autočalounice, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Manažer / manažerka prodeje, Operátor / operátorka chemické výroby, Obchodní zástupce / zástupkyně

Ostrava, Rychvald, Bohumín

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Odbory - proč a jak je založit

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

bonus bonusy data elektro hledám HR interní inzerát inzeráty IT kandidát místa možnost operátor postup pozice práce pracovní pracovní místa příspěvek SOU společnost společnosti stravování školení uchazeč víkend výdělek výkon vyšší zkušenosti znalost Zruč dané kolegyně kov měsíční oddělení operátor výroby oprava Ostatní PR profi případ přístup schopnost systém technolog tým volná pracovní místa výkonnost výroby závod zkušenost