Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.

O nás

  zobrazit tel. číslo

SEŘIZOVAČ/PROGRAMÁTOR CNC 35 000-40 000 Kč/HM 1 SMĚNA (m/ž)

Máte zkušenosti ze strojírenské výrobní firmy? Rozumíte technické dokumentaci? Komunikujete anglicky nebo německy?

Pak hledáme právě Vás!

Pro stabilní zahraniční společnost hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici SEŘIZOVAČ/PROGRAMÁTOR CNC (m/ž)

Náplň práce:

  • Programování a seřizování CNC strojů
  • Práce v CAD/CAM
  • Komunikace s ostatními odděleními společnosti

Co od Vás očekáváme:

  • Min. SŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost výkresové dokumentace
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Mzdu dle zkušeností 35.000 - 45.000 Kč/HM
  • 13. plat
  • Zajímavou pracovní pozici v úspěšné, moderní firmě
  • Práci na jednu směnu
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • A další benefity

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Firemní akce Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště Parkoviště

  • Tábor
  • Trèves Perfoam s.r.o.
  • 33 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. dubna
  • Tábor
  • REFLI s.r.o.
  • 18 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
  • Tábor
  • FERRUM s.r.o.
  • 36 000 – 36 500 Kč
  • Tábor
  • Friall s.r.o.
  • od 21 000 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Tábor
  • ANTICORO, spol. s r.o.
  • 28 400 – 35 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 18. března
  • Tábor
  • AUTOSALON Tábor s.r.o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 14. března
  • Tábor
  • Jan Pražák
  • 26 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 29. února
  • Planá nad Lužnicí
  • PRO GYM Profesional s.r.o.
  • od 22 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Profi Butcher s.r.o.
  • 23 640 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 22. února
Zveřejněno: 21. února
  • Vesper Solutions, s. r. o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 29. ledna
  • C-Energy Planá s.r.o.
  • 35 200 – 40 600 Kč
  • Želeč, Tábor
  • YI ZU s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 15. března
  • Chýnov
  • Škrobárny Pelhřimov, a.s.
  • 27 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 20. března
  • Skalice, Tábor
  • František Kouba
  • od 30 000 Kč
  • Sudoměřice u Bechyně
  • BETON HRONEK s.r.o.
  • od 32 000 Kč
  • Soběslav
  • MOTOR JIKOV Strojírenská a.s.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 24. ledna
  • Milovice, Nymburk
  • Teijin Automotive Technologies Czech s…
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 6. února
  • 30 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Přátelské prostředí
  • Plzeň
  • Norbert Olejník
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Mikulov, Břeclav
  • Petr Hrůza- CHEVRON GASTRO
  • 35 000 – 45 000 Kč

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Trèves Perfoam s.r.o., COGEBI a. s., SULCO Automotive Group, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., EFAFLEX - CZ s.r.o., LMZ CORPORATION s.r.o., GZ Media, a.s., MICRO-EPSILON Czech Republic, spol. s r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ZVVZ GROUP, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., mBlue Czech, s.r.o., STEKER s.r.o., REFLI s.r.o., FERRUM s.r.o., PT servis konzervárna spol. s r.o., NSE Solutions, s.r.o., Friall s.r.o., ANTICORO, spol. s r.o., COMETT PLUS, spol. s r.o., AUTOSALON Tábor s.r.o., Babamurat Ahmedov, Jan Pražák, DITA výrobní družstvo invalidů, LI XIAN s.r.o., PRAHA ŠH s. r. o., BARTOŇ doprava a mechanizace s.r.o., VSP DATA a.s., P-PLAST Lom s.r.o., PHT a.s., Pevco s.r.o., ZNTS Projekt s.r.o., PRO GYM Profesional s.r.o., IMG BOHEMIA s.r.o., TOPUS, s.r.o., Pila Pasák palety s.r.o., Profi Butcher s.r.o., Vesper Solutions, s. r. o., C-Energy Planá s.r.o., BRIKLIS, spol. s r.o., HOKOV spol. s r.o., YI ZU s.r.o., PMZ - KOVO s.r.o., KOLOVRAT, ČM spol. s r.o., Škrobárny Pelhřimov, a.s., Jaroslav Fáček, Bauer Technics s.r.o., František Kouba, DYNARISTAV s.r.o., Zemědělské družstvo Dolní Hořice, BETON HRONEK s.r.o., PVS Group s.r.o., AGRI-Trading s.r.o., ENVI-PUR, s.r.o., QUABUS Rekonstrukce potrubí, s.r.o., MOTOR JIKOV Strojírenská a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Systémový inženýr / inženýrka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Mistr / Mistrová, Projektový / projektová manažerka, Vědeckovýzkumný pracovník / pracovnice, Frézař / Frézařka, Konstruktér / Konstruktérka, Kontrolor / Kontrolorka, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Projektant / Projektantka, Soustružník / Soustružnice, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Zámečník / Zámečnice, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Agronom / Agronomka, Technik / technička v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Technolog / technoložka v zemědělství, Operátor / operátorka chemické výroby, Výzkum a vývoj, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Elektronik / Elektronička, Technik / technička automatizace

Tábor, Opařany, Sudoměřice u Bechyně, Soběslav, Bechyně, Milevsko, Veselí nad Lužnicí, Týn nad Vltavou, Sezimovo Ústí, Lom, okres Tábor, Chotoviny, Planá nad Lužnicí, Malšice, Želeč, okres Tábor, Chýnov, Pohnánec, Stádlec, Skalice, okres Tábor, Roudná, Dolní Hořice, Mladá Vožice, Sepekov

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Odbory - proč a jak je založit

AJ anglicky benefit benefity CAD/CAM dokumentace hledám HR IT kandidát komunikace měření náplň práce plat práce pracovní příspěvek společnost společnosti stabilní stravování vhodné vzdělání zkušenosti znalost anglické CAD CAM dokument firmy jazyk náplň německé oddělení Ostatní PR program stroj technické výrobní zahraniční závod zkušenost