Hledáme lidem práci Manpower

Konstruktér/Technolog

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Pracujete jako konstruktér nebo technolog a baví Vás řešit, zda se dá vyrobit to, co zákazník požaduje?

Potom chcete pracovat zde! Ve výrobní společnosti blízko u Kolína, která si zaslouží dobré jméno a spokojené zaměstnance.

Budete:

- upravovat standardizované výrobky dle potřeb zákazníka a na základě jejich vyrobitelnosti

- vykonávat činnosti konstruktéra a zároveň psát dokumentaci - potřebné díly, dokumentace o testování a měření

- spolupracovat s kolegy i na oddělení vývoje

- ve styku s dodavateli

Profil kandidáta:

- vzdělání technického směru (strojní nejlépe)

- předchozí praxe jako konstruktér nebo technolog

- znalost CAD systému

- schopnost domluvit se anglicky (také písěmně), střední úroveň

- vyznat se ve strojních zařízeních

Nabízíme:

- zaměstnání na neučitou dobu!

- podporu do Vašeho startu

- mzdu, která Vás bude těšit společně s bonusy

- kurzy pro zlepšení angličtiny

- pružnou pracovní dobu

- další benefity

  • Dražice
  • V. Racek - zemědělské technologie s.r.o.
  • 27 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. března
  • Kunovice, Uherské Hradiště
  • KOVOKON Popovice s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 21. března
  • Hlinsko, Chrudim
  • Backer Elektro CZ a.s.
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 2. června
  • Miřetice, Chrudim
  • Backer ELTOP s.r.o.
Zveřejněno: 30. srpna
  • Náchod
  • Gumokov, a.s.
  • od 16 500 Kč
Zveřejněno: 7. dubna
  • Plzeň
  • Precision Castparts CZ s.r.o.
  • Fryšták
  • TST SAQIA s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Zlín
  • Petr Beneš
  • 120 – 150 Kč / hod
  • Luhačovice
  • Lázně Luhačovice, a.s.
  • 14 200 – 15 000 Kč
  • Bělotín
  • TIGEMMA, spol. s r.o.
  • od 125 Kč / hod
  • Lovosice
  • Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r…
  • 17 000 – 20 000 Kč
  • Litoměřice
  • Mateřská škola Litoměřice, příspěvková…
  • 19 850 – 21 000 Kč
  • Praha
  • Special Service International, spol. s…
  • Zlín
  • Z STUDIO, spol. s r.o.
  • 19 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 8. dubna
  • Čelákovice
  • TOS - MET slévárna a.s.
  • 17 000 – 19 000 Kč
Zveřejněno: 9. dubna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Kolín, Uhlířské Janovice, Nymburk

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

anglicky benefit benefity bonus bonusy činnost dokumentace EU IT kandidát Kolín kurz kurzy měření náplň práce NDA pozice práce pracovní praxe řízení společnost společnosti vzdělání zaměstnání znalost CAD činnosti dar díl dokument náplň oddělení PR profi schopnost spokojen standard stroj střední systém technické technolog test výrobní zákazník