Hledáme lidem práci Manpower

Nová Huť - dělník/ce ve výrobě, mzda od 29000 Kč

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Hrubá mzda 29.000 – 35.000 Kč

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Hledáte stabilní a jistou práci? Nebojíte se špinavé práce v hutnické a strojírenské výrobě?

Hledáme dělníky na různé pozice jako jsou vazači, strojníci, hutníci, valcíři, jeřábníci, zámečníci a na mnoho dalších pozic.

Pokud nemáte zkušenosti z podobné výroby, my Vás rádi zaučíme!

ZDARMA Vám necháme vyhotovit i k práci potřebný vazačský průkaz.

Mimo výplatní termín je možnost dostat zálohu na mzdu.

Popis pozice:

  •  Výroba produktů pro hutnický a strojírenský průmysl
  •  Vazačské, jeřábnické, zámečnické práce, obsluha obráběcích strojů
  •  Obsluha strojů, broušení trub, kontrola kvality a rozměrů trub
  •  Valcířské práce

Profil kandidáta:

  •  Máte platný vazačský/jeřábnický průkaz - výborně!
  •  Máte jej propadlý, nebo nemáte vůbec? - zajistíme obnovení či zařídíme zcela   nový
  •  Máte tuhý kořínek a práce ve směnném provozu Vám prostě pasuje

Nabízíme:

Mzdu od 29000 Kč/měsíc – dle pozice, na kterou nastoupíte

  •  Na určité pozice nástupní bonus 10 000 Kč - 35 000 Kč
  •  Příplatky za zdravotní rizika až 1 500 Kč/měsíc
  •  Příplatky za noční směnu 30 Kč/hod
  •  Příplatky za odpolední směnu 5 Kč/hod
  •  Příplatky za směnu v sobotu a neděli 40 Kč/hod
  •  Dotované stravování ve firemní kantýně
  •  5 týdnů dovolené
  •  Možný převod do kmene již po půl roce
  •  Možno vyplácení týdenních záloh
  •  Vazačský průkaz ZDARMA
  •  Pokud k nám nastoupíte a doporučíte nám svého kamaráda, tak za něj   dostanete 3 000 Kč!!!

Chcete se domluvit na prohlídce provozu? Stačí kliknout na odpovědět na inzerát a přiložit Váš aktuální životopis.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie

  • Ostrava
  • KLIM cars s.r.o.
  • 30 000 – 65 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
Zveřejněno: 11. dubna
  • Ostrava
  • FORCORP GROUP spol. s r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 30. září
  • Strážnice
  • Zdravé stravování s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. února
  • Čáslav
  • Ljunghall s.r.o.
  • 26 000 – 29 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 9. ledna
  • Čáslav
  • Elektro SPEKTRUM s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč

Comac jobs s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia Bonjob s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Manuvia DreamJob s.r.o., Etimos Human s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., SH Job Partners s.r.o., B of B cars s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., Trenkwalder a.s., MG tech s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Skanska a.s., WITKOWITZ ENVI a.s., KLIM cars s.r.o., Autocentrum Ostrava s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Markmont, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Dělník / Dělnice, Mechanik / Mechanička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Dekoratér / Dekoratérka, Krejčí / Švadlena, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autočalouník / Autočalounice, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Pracovník / pracovnice v pneuservisu, Technik / technička ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka chemické výroby, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Opravář / Opravářka

Ostrava, Rychvald, Bohumín

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

AJ aktuální bonus Bor dělník den hledám HR inzerát inzeráty IT kandidát kvality měsíc místa možnost mzda nová plat postup pozice práce pracovní pracovní místa příplatky rizika SOU společnost společnosti stabilní stravování týden Týn uchazeč výroba vyšší zdarma zdravotní zkušenosti životopis dar dovolené firemní hutníci jeřábníci kontrola obsluha PR profi průmysl případ přístup stroj termín volná pracovní místa výroby zámečníci zkušenost