Vedoucí Centra duševního zdraví

Smluvní vztah jiný
Lokalita Strakonice
Firma FOKUS - Písek, z.ú.
Kategorie Zdravotnictví, farmacie a sociální služby, Management, Odborný pracovník / pracovnice
Hrubá mzda od 45.000 Kč

Pro naši pobočku ve Strakonicích hledáme kvalifikovaného odborníka na pozici Vedoucí Centra duševního zdraví Strakonice.
Co požadujeme:

  • VŠ, minimálně vyšší odborné vzdělání sociálního nebo zdravotnického zaměření
  • organizační schopnosti
  • schopnost vést multidisciplinární tým
  • znalost problematiky poskytování sociálních a zdravotních služeb
  • vysokou míru empatie, samostatnosti a zodpovědnosti
  • flexibilita
  • schopnost zvládat stresové situace a pozitivní myšlení
  • praxe s cílovou skupinou naší organizace výhodou

Náplň práce:

  • řízení a metodické vedení pracovníků v sociální i zdravotní části CDZ Strakonice
  • vedení evidenčního systému HIPPO
  • personalistika (docházka, zástupnost)
  • vedení porad CDZ Strakonice
  • účast na supervizích a dalším vzdělávání
  • spolupráce při tvorbě a revizi standardů kvality poskytování sociální péče a zdravotních služeb v CDZ Strakonice
  • zabezpečení odborných podkladů pro připravované a realizované projekty
  • propagace organizace, realizace odborných přednášek

Co nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení
  • nástupní mzda od 45.000 Kč hrubého (po zapracování možnost navýšení)

Zasílání životopisů, motivačních dopisů a veškeré další informace podá Mgr. Veronika Švarcová, tel. zobrazit tel. číslo , e-mail: e-mail přes odpovědní formulář,
Datum a přesné místo výběrového řízení bude upřesněno.

  • Strakonice
  • FOKUS - Písek, z.ú.
  • od 54 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. dubna
  • MVDr. Marek Vondřička
  • 20 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 22. dubna
  • Městský ústav sociálních služeb…
  • 28 920 – 41 270 Kč
Zveřejněno: 15. dubna
  • Sousedovice
  • Charita Strakonice
  • od 26 400 Kč
Zveřejněno: 10. dubna
  • Blatná
  • MB Dent, s.r.o.
  • od 40 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 7. února
  • Písek
  • ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 15. února
  • Písek
  • Zdeňka Vilímková MUDr.
  • od 32 000 Kč
Zveřejněno: 5. února
  • Písek
  • Nemocnice Písek, a.s.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 29. ledna
  • Lnáře
  • Psychiatrická léčebna Lnáře
  • 29 890 – 42 240 Kč
Zveřejněno: 20. února
  • Vimperk
  • Základní škola Vimperk, Smetanova 405,…
  • 32 820 – 42 780 Kč
Zveřejněno: 28. března
  • Sušice, Klatovy
  • Sušická nemocnice s.r.o.
  • od 26 900 Kč
Zveřejněno: 27. února
  • Prachatice
  • Senior house Eden s.r.o.
Zveřejněno: 18. dubna
  • Smíchov, Praha
  • ČISTIČ BOT.CZ, s.r.o.
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 16. října
  • Břežany, Znojmo
  • Zámek Břežany, příspěvková organizace
  • 22 000 – 27 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dovolenou
  • Závodní stravování
  • Parkoviště

AULO MJCZ s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., EVROPA realitní kancelář, FOKUS - Písek, z.ú., DERMACENTRUM Schmittová s.r.o., MVDr. Marek Vondřička, Městský ústav sociálních služeb Strakonice, Město Strakonice, Charita Strakonice, Domov pro osoby se zdravotním postižením Osek, 1. písecká lesní a dřevařská, a.s., MB Dent, s.r.o., MESADA, z. s., Městské středisko sociálních služeb, ČESKÁ OČNÍ OPTIKA HOLDING a.s., Zdeňka Vilímková MUDr., Nemocnice Písek, a.s., Sociální pohoda, o.p.s., STROOM DUB o.p.s., Psychiatrická léčebna Lnáře, Centrum sociální pomoci Vodňany, Město Vimperk, BH - Nemocnice Vimperk a.s., Základní škola Vimperk, Smetanova 405, okres Prachatice, Agrochov Kasejovice-Smolivec, a.s., Dinh Duong Khuong, RUMPOLD-P s.r.o., Vladislav Moureček, Sušická nemocnice s.r.o., Sociální služby Města Sušice, příspěvková organizace, Senior house Eden s.r.o., Domov seniorů Mistra Křišťana Prachatice, Pedagogicko-psychologická poradna, České Budějovice, Nerudova 59, Krajská hygienická stanice Jihočeského kraje se sídlem v Českých Budějovicích, Charita Prachatice-Vimperk

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Vedoucí týmu / Team leader, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Obsluha lidí, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Fyzioterapeut / Fyzioterapeutka, Lékař / Lékařka, Psycholog / Psycholožka, Masér / Masérka, Odborný pracovník / pracovnice, Ošetřovatel / Ošetřovatelka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Zdravotní bratr / sestra, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Vzdělávací specialista / specialistka, Lesní inženýr / inženýrka, Veterinární lékař / lékařka

Celá ČR, Strakonice, Sousedovice, Osek, okres Strakonice, Drhovle, Blatná, Písek, Vacov, Dub, Lnáře, Vodňany, Vimperk, Kasejovice, Nalžovské Hory, Sušice, okres Klatovy, Prachatice

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Rekvalifikační kurzy v kostce

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Bor den docházka dopis e-mail hledám HR IT Konice kvality Luže měření místo Most možnost mzda náplň práce NDA odpovědnost péče poradna práce pracovní pracovní poměr pracovník praxe řízení samostatnost spolupráce Strakonice stres vedení vedoucí vyšší vzdělání vzdělávání zdraví zdravotní znalost životopis centra cíl dar informace kov list motivační myšlení na dobu na dobu určitou náplň odbor odborné odborný organizace organizační schopnost organizační schopnosti pečení personalistika poměr PR projekt rok schopnost schopnosti situace sociální standard systém tým výběr výše zasílání