Pracovník úklidu

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Lokalita Praha  Strašnice, Praha
Firma AVES PLUS, spol. s r.o.
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 6.000 – 7.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 21. 12. 2015

Co od Vás očekáváme:

Informace
Hledáme kolegy či kolegyně na nenáročný úklid administrativního objektu na Praze 10.

Náplň práce:

  • úklid kancelářských prostor, schodiště, koridory,
  • úklid sprch, WC, kuchyňky

Co od vás očekáváme

  • čistý trestní rejstřík
  • samostatnost
  • spolehlivost

Co vám nabízíme

  • pracovní doba od PO-PÁ od 16:00–20:00 hod.
  • mzda až 75,–Kč/hod.
  • práce na DPP i HPP
  • pozice je vhodná také pro osoby se sníženou pracovní schopností, tzn. osoby, které pobírají invalidní důchod

  • Smíchov, Praha
  • the italians wine food a.s.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
včerejší
Nutně vás hledají
  • Hlubočepy, Praha
  • Barrandov Studio a.s.
  • 13 900 – 14 500 Kč
  • Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na dovolenou
  • Parkoviště
včerejší
  • Malá Strana, Praha
  • McDonald`s ČR spol. s r.o.
  • 25 000 – 27 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Občerstvení na pracovišti
dnešní
  • Brno-město
  • Romana Tsapová
Zveřejněno: 21. května
Zveřejněno: 22. května

DoDo Czech s.r.o., the italians wine food a.s., Infinite X Prague s.r.o., HOBRA - Školník s.r.o., Rex Concepts BK Czech s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., Barrandov Studio a.s., SVAPOMONT s.r.o., EGU - HV Laboratory a.s., VLNIKA s.r.o., Brink's Cash Solutions (CZ) a.s., BHG Princ s.r.o., K2 moto s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., 4NL a.s., AKESO holding a.s., Dej si šodó s.r.o., Areklama s.r.o., LESS MESS STORAGE s.r.o., Mateřská škola, Praha 4, Voráčovská 2, LOXIA Architectes Ingenierie s.r.o., EVROPA realitní kancelář, AZ FLEX, a.s., FLORA 24 s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5, příspěvková organizace, CHOBOLA s.r.o., TAXTORRO s.r.o., MESSENGER a.s., AUTO PATRON s.r.o., Mateřská škola Juarézova, příspěvková organizace, KATRING, spol. s r.o., Správa služeb hlavního města Prahy, McDonald`s ČR spol. s r.o., ManpowerGroup s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., M. Částka, s.r.o., Delirest services s.r.o., B & M Gastro, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., ABI Special s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Eurosecur s. r. o., Kongresové centrum Praha, a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., Centrum sociálních služeb Praha 2, 21 Consult Group s.r.o., CentralWork s.r.o., European massage s.r.o., Věra Pietrasová, HakimiStyle s.r.o., Spojka Events s.r.o., MRU s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., AC Jobs, s.r.o., COBAP s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., HR Direct s.r.o., Quinn Hotels Praha, a.s., Coweo Technologies s.r.o., PP 53, a.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Recepční, Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Taxikář / Taxikářka, Závozník / Závoznice, Barman / Barmanka, Cukrář / Cukrářka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Provozní / F&B Manager, Someliér /Someliérka, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Svářeč / Svářečka, Zdravotní instrumentář / instrumentářka, Zubní technik / technička, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Specialista / specialistka v energetice, Technik / technička v energetice, Technik / technička v zemědělství, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Manažer / manažerka prodeje, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Praktická sestra

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 5 - Smíchov, Praha 1 - Nové Město, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 10 - Hostivař, Praha 9 - Běchovice, Praha 8 - Libeň, Praha 1 - Staré Město, Praha 4 - Braník, Praha 5 - Stodůlky, Praha 6 - Dejvice, Praha 4 - Michle, Praha 4 - Podolí, Praha 7 - Holešovice, Praha 2 - Vinohrady, Praha 4 - Kamýk, Praha 3 - Žižkov, Praha 10 - Záběhlice, Praha 9 - Dolní Počernice, Praha 6 - Bubeneč, Praha 10 - Uhříněves, Praha 6 - Suchdol, Praha 1 - Malá Strana, Praha 1 - Hradčany, Praha 4 - Krč, Praha 4 - Nusle, Praha 10 - Strašnice, Praha 8 - Karlín, Praha 10 - Dolní Měcholupy

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Trainee program – první práce pro absolventy

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

administrativní AJ doba DPP důchod hledám kancelář Most mzda náplň práce pozice práce pracovní pracovní doba pracovník samostatnost vhodná informace invalidní kolegyně náplň PR schopnost