- 30 000 – 59 000 Kč
- Plný úvazek, Zkrácený úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
- Vhodné také pro absolventy
Místo výkonu práce: Medkovy Kopce 35.
Hledáme asistentku s rozšířenou administrativní působností, uživatelská znalost práce na PC včetně Word, Excel, obsluha a znalost interních programů po zaučení ( Bookolo, Agnis), tvorba obsahu a online marketing, střih videa, úprava fotek, práce s grafickým programem Canva, zkušenosti se správou webu a soc. Sítí- není však podmínkou, obsluha externích reklamních portálů a komunikace s nimi, podílení se na cenotvorbě pobytových balíčků a dalších produktů, spolehlivost, trestní bezúhonnost, praxe výhodou, komunikace a příjemné vystupování, po zapracování odměny, práce i o víkendech.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: firemní telefon, personální strava, zaměstnanecké slevy na služby a produkty.
První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Získali jste pracovní nabídku a přemýšlíte, jak na ni správně odpovědět? Nemusíte ji okamžitě přijmout ani odmítnout. Nejprve si ověřte všechny podmínky a poté zaměstnavateli jasně sdělte své rozhodnutí. Ukážeme vám, jak práci přijmout, požádat o čas, vyjednat lepší podmínky nebo ji slušně odmítnout.

Voláte klientům ze soukromého telefonu, pracujete na vlastním notebooku nebo jezdíte na pracovní cesty svým autem? Používání vlastního vybavení není zakázané, nemělo by ale automaticky znamenat, že budete pracovní náklady platit ze svého. Podívejte se, co si máte se zaměstnavatelem domluvit, na jaké náhrady můžete mít nárok a co dělat, když se vaše věc při práci poškodí.

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.