Práce: Kontrola příjmu zboží - přímo v Praze, 1 směna #0vR8Z

lokalita: Praha zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o. Odpovědět na inzerát

Náplň práce:

  • Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici kontrolor/ka kvality výrobků a materiálu. Jsme ryze česká společnost s dlouholetou tradicí a zabýváme se zejména telekomunikací. Ve výrobě hlavně osazujeme a pájíme desky plošných spojů a hledáme člověka, který bude detailně a precizně kontrolovat veškeré elektronické součástky a mechanické díly. Práce je přímo v Praze a pouze na 1 ranní směnu. Hledáme člověka, který má praxi s kontrolou kvality a aktivní přístup k práci.

Náplň práce

  • kontrola došlého materiálu – typ zboží, kvality a počet
  • ověřovat originalitu materiálu
  • výstupní kontrola výroků
  • administrativa

Nabízíme:

  • zajímavou práci v přátelském kolektivu
  • zázemí české stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • zvýhodněné ceny služeb operátora
  • firemní dotované stravování

Požadujeme:

  • praxi min. 1 rok na obdobné pozici
  • schopnost práce na počítači
  • aktivní přístup
  • pozornost, pečlivost

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

25.000 – 30.000 Kč

Kontaktní osoba

Lenka Míčková

Telefon

zobrazit telefonní číslo

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist