Volné místo ve firmě ČSOB Pojišťovna

Klientský/-á pracovník/-ce – Třinec

Lokalita Třinec
Zadavatel ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB

Jsme univerzální pojišťovna, která nabízí ucelené pojišťovací služby občanům a živnostníkům stejně jako malým a středním podnikům i velkým korporacím. Svých zaměstnanců si vážíme a snažíme se o to, aby u nás byli maximálně spokojeni. I proto jsme již víckrát získali ocenění „Zaměstnavatel regionu".

Co od Vás očekáváme:

Pro pobočku v Třinci hledáme kolegy do týmu na pozici „Klientský/-á pracovník/-ce“.

Co Vám nabízíme?

  • Do začátku od nás dostanete nadstandardní finanční podporu po dobu 3 let
  • + PROVIZE + BONUSY
  • Výše Vašich příjmů nezávisí na šéfovi
  • Záleží jen na Vašich rostoucích znalostech a zkušenostech
  • Propracovaný systém odborného vzdělávání
  • Flexibilní pracovní doba / možnost home office
  • Pokud si povedete opravdu dobře, zařídíme Vám VAŠI kancelář pro jednání s klienty

Co budete dělat?

  • Vedete jednání s klienty a řešíte jejich požadavky a potřeby
  • Pečujete PŘEDEVŠÍM O STÁVAJÍCÍ KLIENTY
  • Sjednáváte schůzky s přidělenými klienty
  • Rozvíjíte obchodní aktivity ve svěřené oblasti – řešíte celkovou finanční situaci klientů – nabídka a prodej pojištění, spoření a dalších produktů skupiny ČSOB
  • Tvoříte si vlastní portfolio klientů (s pomocí manažera a stávajícího portfolia klientů)
  • Pravidelně se vzděláváte – zajištěno ze strany společnosti

Jinými slovy:
Klientovy potřeby se mění a je jen na Vás, abyste zajistil/a, že klient bude vždy spokojen a ochráněn právě tak, jak potřebuje – ne méně, ale také ne více.

Co by Vám nemělo chybět – KOHO HLEDÁME:

  • Často a rád/a komunikujete s lidmi
  • Dokážete argumentovat a hledat řešení
  • Umíte upoutat pozornost a získat důvěru lidí
  • Upřednostníte vytvoření a rozvoj vlastní firmy před zaměstnaneckým úvazkem
  • Máte minimálně středoškolské vzdělání s maturitou

Co dalšího Vám nabízíme?

  • Řadu produktových a prodejních školení
  • Kvalitní pracovní tým a příjemné pracovní prostředí
  • Stejně dobře, jako pečujeme o naše klienty, budeme pečovat i o vás – po dobu 3 let od nás dostanete FINANČNÍ PŘÍSPĚVEK 15 – 20 000 Kč měsíčně
  • Profesionální finanční poradenství pod dlouhodobým vedením manažera
  • Stálou podporu v oblasti osobního rozvoje
  • Zázemí největší finanční skupiny v ČR

Brigáda Z Domova - Na Léto

Nutně vás hledají
  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 15. dubna
  • Český Těšín
  • Aga24, s.r.o.
  • 28 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
včerejší
  • Poradce Podnikatele, spol. s r.o.
  • 25 500 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 16. dubna
  • Ostrava
  • TEPLOTECHNA Ostrava a.s.
  • 36 960 – 48 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Kafetérie
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Parkoviště
  • Ostrava
  • ČESKÉ PLOTY, s.r.o.
  • Ostrava
  • Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna…
  • od 11 000 Kč
Zveřejněno: 21. června
  • Ostrava
  • SSK Stavby Ostrava s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 6. května
  • Třinec
  • Stavby Střechy Komíny s.r.o.
  • Třinec
  • 22 000 – 32 000 Kč
  • Třinec
  • 25 000 – 32 000 Kč

HOFMANN WIZARD s.r.o., Město Nový Jičín, AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, Lidl Česká republika s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Aga24, s.r.o., Poradce Podnikatele, spol. s r.o., Česká spořitelna, a.s., Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra, Beskydské uzeniny, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Technické služby Havířov a.s., LKQ CZ s.r.o., Rex Concepts BK Czech s.r.o., VKUS-BUSTAN s.r.o., SMS finance, a.s., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Zuzana Ramíková Hlaváčová, O2 Czech Republic a.s., Věra Pietrasová, VAŠE SLUNCE a.s., RAVEN CZ a.s., ARAMARK, s.r.o., MORA FIT s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Lead - Project Advices s.r.o., Ender Pavel, Mgr. - soudní exekutor, TextilEco a.s., Ubbe s. r. o., HOT-CHIP s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., Trenkwalder a.s., Auto Tichý s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., TEPLOTECHNA Ostrava a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., Manuvia Czech s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Partners Financial Services, a.s., ČESKÉ PLOTY, s.r.o., Střední škola stavební a dřevozpracující, Ostrava, příspěvková organizace, RECRA Moravia s.r.o., TresJob s.r.o., EURO NÁŘADÍ s.r.o., 4 P & P, spol. s r.o., Česká pošta, s.p.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Vedoucí týmu / Team leader, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Daňový specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Číšník / Servírka, Manager, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Provozní / F&B Manager, Account Manager / Key Account Manager, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Pracovník / pracovnice pohřební služby, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Projektant / Projektantka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Obchodní manažer / manažerka, Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Energetik / Energetička, Pracovník / pracovnice bezpečnostní služby, Pracovník / pracovnice ostrahy, Obchodní zástupce / zástupkyně

Nový Jičín, Celá ČR, Třinec, Český Těšín, Vyšní Lhoty, Dobrá, Karviná, Havířov, Frýdek-Místek, Fryčovice, Ostrava, Bohumín, Frenštát pod Radhoštěm, Příbor, Kopřivnice, Hať, Rožnov pod Radhoštěm, Karolinka

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Potřebujete změnit délku své rodičovské dovolené? Stačí zaměstnavatele informovat, použijte náš formulář prodloužení rodičovské dovolené.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Uchazečů o pozici je hodně, proto váš životopis musí být perfektní, aby budoucího zaměstnavatele zaujal. Pojďme si ukázat rozdíly v životopisech. Zodpovíme vaši otázku “jak udělat životopis”. Podělíme se s vámi o tipy a triky personalistů. Ulehčíme vám práci s psaním životopisu. Šablona, neboli předloha, životopisu v češtině a angličtině je pro vás připravena ke stažení zdarma.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

AJ bonus bonusy Bor ČR den doba flexibilní hledám hledat home office HR IT kancelář manažer možnost nabídka náplň práce NDA obchodní Office pojištění poradenství požadavky práce pracovní pracovní doba pracovní prostředí pracovník prostředí rozvoj společnost společnosti spoření školení Třinec vedení vzdělání vzdělávání zaměstnanec znalost dar finanční firmy jednání kov kvalitní náplň obchod oblast oblasti odbor odborné osobní pomoc PR prodej prodejní produktový příjemné příjemné pracovní prostředí řešení schůzky spokojen standard systém tým výše zaměstnanecký zkušenost