Volné místo ve firmě ERGOTEP, družstvo invalidů

Asistent/ka prodeje Tescoma České Budějovice

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita České Budějovice
Firma ERGOTEP, družstvo invalidů
Kategorie Obchod, nákup a prodej zboží
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 12.508 – 15.408 Kč

O nás

ERGOTEP, družstvo invalidů

Jsme stabilně rostoucí firmou, která je každým rokem silnější. Z rodinného podniku se stala firma, která zaměstnává přes 300 zaměstnanců a z toho 85 % je OZP.

Řešíme otázku společenské odpovědnosti. Vzděláváme firmy a veřejnost v oblasti sociálního sektoru. Víme, že kvalitu naší práce vytvářejí samotní zaměstnanci a jsme na ně náležitě hrdí!

Co od Vás očekáváme:

Hledáme příjemný personál pro naši prodejnu v Českých Budějovicích. Družstvo Ergotep spolupracuje s jedničkou svého oboru, společností Tescoma, tradičním prodejcem kompletního sortimentu potřeb do kuchyně s originálním designem. Je pro Vás vaření či pečení zábavou a hrou? Pak Vás prodej množství “vychytávek” do kuchyně bude jistě bavit. Těšíme se právě na Vás!

Pracovní místo je pro OZP.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • obsluha zákazníků a pokladny
  • odborné poradenství při prodeji
  • nabídka zboží zákazníkům
  • doplňování zboží a údržba čistého prostředí prodejny

Co od vás očekáváme?

  • dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • spolehlivost a pečlivost
  • min. stupeň vzdělání – vyučení bez maturity
  • trestní bezúhonnost
  • výhodou uživatelská znalost práce na počítači

Co vám nabízíme?

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • práci na zkrácený úvazek
  • atraktivní zaměstnání v přátelském kolektivu
  • vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích
  • stabilní výdělek
  • slevu na kvalitní zboží Tescoma
  • čisté pracovní prostředí, k dispozici také vybavená kuchyňka (MW trouba, konvice, lednička) a toaleta v zázemí prodejny

Jak nás kontaktovat?
V případě vašeho zájmu volejte v pracovní dny od 6 do 14.30 hod., Jitka Teplá, tel. zobrazit tel. číslo nebo posílejte své životopisy na e-mail e-mail přes odpovědní formulář.

Doplňující informace
Název pozice: pracovník obchodu
Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
Oblast výkonu práce: České Budějovice (místo pracoviště – Prodejní centrum Tescoma, IGY Centrum, Pražská 1247, 370 04 České Budějovice)
Nejnižší požadované vzdělání: střední odborné s výučním listem
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Pracovní úvazek: zkrácený

  • České Budějovice
  • EQUANS Services a.s.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Trenkwalder a.s.
  • 40 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
Zveřejněno: 18. dubna
  • Alpha Supplies s.r.o.
  • 30 000 – 60 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
  • Litvínovice
  • Derpal Logistic s.r.o.
  • 27 000 – 34 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
  • Parkoviště
Zveřejněno: 17. dubna
  • Ostrava
  • SSK Stavby Ostrava s.r.o.
  • 20 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 6. května
  • Třinec
  • Stavby Střechy Komíny s.r.o.
  • Třinec
  • 22 000 – 32 000 Kč
  • Třinec
  • 25 000 – 32 000 Kč
  • Příbram
  • Tomáš Plaček
  • 23 000 – 30 000 Kč

Business Aggregator, s.r.o., HS AUTO s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., B2M.CZ s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., EVROPA realitní kancelář, SAFE LOGIC s.r.o., ERGOTEP, družstvo invalidů, Randstad HR Solutions s.r.o., Globus ČR, v.o.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., EQUANS Services a.s., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, O2 Czech Republic a.s., MJC - Zlín spol. s r.o., Partners Financial Services, a.s., Trenkwalder a.s., Alpha Supplies s.r.o., JOBSTART s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Derpal Logistic s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ELFETEX, spol. s r.o., BOURÁNÍ BARIER VZDĚLÁVÁNÍM A PŘESHRANIČNÍ SPOLUPRÁCE NAPŘÍČ GENERACEMI, nadační fond

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Recepční, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Skladník / Skladnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Specialista / specialistka v pojišťovnictví, Kuchař / Kuchařka, Pekař / Pekařka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Obsluha lidí, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, HR specialista / specialistka, Náborář / Náborářka, Kadeřník a holič / Kadeřnice a holička, Vizážista a kosmetik / Vizážistka a kosmetička, Dělník / Dělnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Prodejce / prodejkyně vozů, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Kontrolor / Kontrolorka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka

České Budějovice, Celá ČR, Litvínovice, Hrdějovice, Borek, okres České Budějovice, Hluboká nad Vltavou

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

asistent Bor Budějovice České Budějovice den e-mail hlavní hledám HR IT místo nabídka náplň práce OZP pečlivost poradenství pozice práce pracoviště pracovní pracovní dny pracovní místo pracovní poměr pracovní prostředí pracovní smlouva pracovní úvazek pracovník prostředí smlouva společnost stabilní školení Teplá úvazek uživatelská znalost výdělek výkon vzdělání zaměstnání zaměstnavatel zkrácený úvazek znalost životopis centrum design dny družstvo informace kolektiv komunikační kontakt kvalitní list náplň název obchod oblast obor obsluha obsluha zákazníků odbor odborné pečení počítač poměr požadované vzdělání PR prodej prodejní přátelské příjemné příjemný případ schopnost schopnosti smluvní střední údržba uživatel vyučení vztah zákazník