Hledáme lidem práci Manpower

LEAN Manager - automotive

Lokalita Čáslav
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

LEAN, Continuous Improvement, neustálé zlepšování, Kaizen, štíhlá výroba ... Víte o co jde ? Dokonce je to vaše hlavní pracovní náplň ? A ve výrobní firmě ? Chtěli byste ukázat co umíte v automotive firmě, která prochází fází intenzivního růstu a zavádění pokročilých metod řízení výroby ? Jste z východní části středních Čech, nebo z Pardubicka ? Případně Vám nevadí se na Kutnohorsko přestěhovat ? Tak rozhodně čtěte dál !

HLEDÁME TOTIŽ LEAN MANAŽERA - HLEDÁME PRÁVĚ VÁS !

Popis pozice:

LEAN Manager výrobního závodu bude přímo reportovat top managementu společnosti. Působí napříč celou společností na projektech ve spolupráci s kolegy z různých oddělení s cílem implementace LEAN standardů.

Na této pozici budete mít na starosti zejména:

  • definici a plánování LEAN aktivit ve spolupráci s managementem firmy a centrálou v zahraničí
  • implementaci LEAN strategie napříč celou společností
  • monitoring procesu implementace, hodnocení jednotlivých úrovní
  • definici plánu vzdělávání v oblasti continuous improvement
  • podporu a vedení školení, koučování týmů v oblasti neustálého zlepšování

Profil kandidáta:

Bez čeho to nepůjde, co musíte rozhodně mít a ovládat ?

  • anglický jazyk na pokročilé úrovni – častá komunikace se zahraniční centrálou
  • zkušenost z obdobné pozice ve výrobní firmě, oblast automotive preferována
  • výbornou znalost metodiky lean, technické myšlení
  • komunikační dovednosti a schopnost přesvědčovat na všech úrovních organizace
  • schopnost vést školení a koučovat

Nabízíme:

Co pro Vás máme připraveno ?

  • zajímavou práci v rychle rostoucí společnosti
  • rozvoj, stabilitu a jistotu v zahraniční firmě
  • samostatnou a pestrou práci, nudit se rozhodně nebudete
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání v oboru

  • Uherský Brod
  • MANN + HUMMEL Innenraumfilter (CZ) s.r…
  • od 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. ledna
  • Žďár nad Sázavou
  • Lucie Sedláčková
Zveřejněno: 20. října
  • Uherské Hradiště
  • AVEC trade CZ, s.r.o. v likvidaci
  • 15 000 – 21 000 Kč
Zveřejněno: 17. října
  • Liberec
  • EUROTRADE - SR a.s.
  • 23 500 – 25 200 Kč
  • Praha
  • Metrostav a.s.
Zveřejněno: 14. listopadu
  • Jablonec nad Nisou
  • UNITHERM, s.r.o.
  • od 23 000 Kč
  • Ostrava
  • Shape Steel a.s.
  • 25 000 – 28 000 Kč
  • Ostrava
  • Monika Válková
  • od 20 000 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • REDENGE solutions s.r.o.
  • Liberec
  • BALANDR s.r.o.
Zveřejněno: 18. října
  • Lom, Tábor
  • P-PLAST Lom s.r.o.
  • od 15 500 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Uhlířské Janovice, Poděbrady, Hradec Králové, Mnichovice, okres Praha-východ

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

AJ auto Bor cíle den dění EU hlavní hodnocení HR IT kandidát komunikace koučování management manager Most možnost náplň práce NDA nová plán plánování pozice práce pracovní rozvoj růst řízení společnost společnosti strategie školení v zahraničí vedení výroba vzdělávání zahraničí znalost anglický anglický jazyk cíl dar dovednost firmy jazyk komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kouč myšlení náplň oblast oblasti obor oddělení organizace PR pracovní náplň proces profesní profi projekt případ report schopnost standard střední technické tým výrobní výroby zahraniční závod zkušenost