Volné místo ve firmě Skanska a.s.

Stavební dělník, tesař

Lokalita Jihlava

O nás

Skanska a.s.

Patříme k nejvýznamnějším dodavatelům stavebních prací na trhu a stejnou pozici si držíme i v oblasti developmentu bytů a kancelářských budov. Opíráme se o sílu celosvětové skupiny Skanska s téměř 40 000 zaměstnanci, která se řadí mezi deset největších stavebních firem na světě.

Pro divizi Inženýrské stavitelství, závod IS Morava, oblast Vysočina, hledáme do týmu nové kolegy na pracovní pozice – stavební dělník a tesař.

Co Vás čeká?

Práce na stavbách inženýrského stavitelství spojená s výstavbou komunikací, parkovišť, zpěvněných ploch, inženýrských sítí apod.

Co od Vás požadujeme?

  • ZŠ/SOU vzdělání
  • Praxe v oboru výhodou
  • Chuť pracovat, spolehlivost,
  • Zdravotní způsobilost

Co Vám můžeme kromě odpovídající mzdy nabídnout?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Pracovní poměr na dobu určitou s možností přechodu na dobu neurčitou
  • Denní příspěvek na stravné ve výši 60,50Kč za odpracovanou směnu
  • 5 týdnů dovolené řádné dovolené + 5 dní zimní dovolené + k tomu všemu další 2 dny placeného volna extra tzv. „sick days“ = celkem tedy 32 dní dovolené za rok
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní pojištění v hodnotě až 1000,–Kč měsíčně
  • Flexi passy v hodnotě 1.500,–Kč
  • Zaměstnanecký akciový program Seop
  • V neposlední řadě nabízíme proplacení ubytování pokud nejste zrovna místní a za prací dojíždíte
  • Další zaměstnanecké benefity (Multisport karta, T-mobile zvýhodněné tarify a další zvýhodněné nabídky partnerů)

Místo práce: oblast Vysočina, Jihlava

Termín nástupu: dle dohody

Máte zájem o tuto nabídku?