Volné místo ve firmě Skanska a.s.

Posádka stavebního stroje

Lokalita Zlín

Divize Inženýrské stavitelství, závod Inženýrské stavitelství Morava, hledá do týmu nového kolegu na pozici ” posádka stavebního stroje – kolové a pásové rypadlo, traktorbagr JCB”.

Co Vás čeká?

  • Řízení a obsluha svěřeného stavebního stroje
  • Provádění základní údržby a drobných oprav
  • Vedení provozního deníku stroje

Co od Vás požadujeme?

  • Výuční list
  • Platný strojnický průkaz na kolové nebo pásové rypadlo
  • V případě traktorbagru JCB – Platný strojnický průkaz na traktorbagr a řidičský průkaz sk. C
  • Zdravotní způsobilost
  • Chuť pracovat, spolehlivost, časovou flexibilitu

Co Vám můžeme kromě odpovídající mzdy nabídnout?

  • Zázemí stabilní společnosti, pravidelnou měsíční mzdu
  • Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Stravenky v nominální hodnotě 110,– Kč
  • 5 týdnů dovolené řádné dovolené + 5 dní zimní dovolené + k tomu všemu další 2 dny placeného volna extra tzv. „sick days“ = celkem tedy 32 dní dovolené za rok
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní pojištění v hodnotě až 1000,–Kč měsíčně
  • Další zaměstnanecké benefity (Multisport karta, T-mobile zvýhodněné tarify a další zvýhodněné nabídky partnerů)

Místo práce: Zlínský kraj

Termín nástupu: dle dohody

Máte zájem o tuto nabídku?