Volné místo ve firmě Skanska

Posádka stavebního stroje

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Zlín
Zadavatel Skanska a.s.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Stavebnictví a realitní služby
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Skanska a.s.

Společnost Skanska je mezinárodní skupinou zabývající se stavebnictvím a vývojem bytových a administrativních projektů. Na vybraných trzích ve Skandinávii, Evropě a USA působí více než 32 tisíc jejích zaměstnanců. Zaměřuje se na vývoj a výstavbu šetrnou k okolí i lidem, kteří je obývají. Rezidenční i výrobní a obchodní prostory zajišťuje od developmentu přes výstavbu až po facility management. Při výstavbě minimalizuje ekologickou zátěž, využívá obnovitelných zdrojů a dbá na bezpečnost práce. Skanska prosazuje principy společensky odpovědného a etického podnikání v environmentální, sociální i ekonomické rovině. Pro nás jsou to ale lidé, kteří stojí za těmito projekty, a na ty jsme opravdu hrdí. Naše vize se dá naplnit jedině s týmem vysoce kvalifikovaných a motivovaných zaměstnanců.

Co od Vás očekáváme:

Divize Inženýrské stavitelství, závod Inženýrské stavitelství Morava, hledá do týmu nového kolegu na pozici ” posádka stavebního stroje – kolové a pásové rypadlo, traktorbagr JCB”.

Co Vás čeká?

  • Řízení a obsluha svěřeného stavebního stroje
  • Provádění základní údržby a drobných oprav
  • Vedení provozního deníku stroje

Co od Vás požadujeme?

  • Výuční list
  • Platný strojnický průkaz na kolové nebo pásové rypadlo
  • V případě traktorbagru JCB – Platný strojnický průkaz na traktorbagr a řidičský průkaz sk. C
  • Zdravotní způsobilost
  • Chuť pracovat, spolehlivost, časovou flexibilitu

Co Vám můžeme kromě odpovídající mzdy nabídnout?

  • Zázemí stabilní společnosti, pravidelnou měsíční mzdu
  • Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Denní příspěvek na stravné ve výši 60,50Kč za odpracovanou směnu
  • 5 týdnů dovolené řádné dovolené + 5 dní zimní dovolené + k tomu všemu další 2 dny placeného volna extra tzv. „sick days“ = celkem tedy 32 dní dovolené za rok
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní pojištění v hodnotě až 1000,–Kč měsíčně
  • Flexi passy v hodnotě 1.500,–Kč
  • Zaměstnanecký akciový program Seop
  • Další zaměstnanecké benefity (Multisport karta, T-mobile zvýhodněné tarify a další zvýhodněné nabídky partnerů)

Místo práce: Zlínský, Olomoucký a Jihomoravský kraj

Termín nástupu: dle dohody

  • Zlín
  • EVROPA realitní kancelář
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na vzdělávání
Zveřejněno: 22. března
  • Otrokovice
  • Jobs Contact Personal, s.r.o.
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 21. března
  • Praha
  • Skanska
Zveřejněno: 11. srpna
  • Staré Město, Uherské Hradiště
  • Skanska
Zveřejněno: 18. července
  • Skanska
  • Kralupy nad Vltavou
  • Manpower
  • Praha
  • Skanska

Möbelix, AISE, s.r.o., ZÁLESÍ a.s., ZLINER s.r.o., TIES, s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., ZOO a zámek Zlín - Lešná, příspěvková organizace, Manuvia Valašské Meziříčí, DF Partner s. r. o., Human-Res s.r.o., Šmídl s.r.o., EVROPA realitní kancelář, Skanska a.s., AC Jobs, s.r.o., H E R U S, s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o., Kovárna VIVA a.s., Teplo Zlín, a.s., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., VIPAX, a.s., ALMECO Skyba, s.r.o., Continental Barum s.r.o., PSG a.s., Yokohama TWS Czech Republic a.s., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., ARAMARK, s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., V a V Systemy s.r.o., Zemědělské obchodní družstvo DELTA Štípa, družstvo- ve zkratce ZOD DELTA Štípa, družstvo, Pozemní stavitelství Zlín a.s., G2 Rekonstrukce s.r.o., Jurášek, spol. s.r.o., Tomáš Adamus, S-projekt plus, a.s., EB - stav s.r.o., STŘECHY 92, s.r.o., ERGO VH, spol. s r.o., Z-Group bus a.s., Bazény Zlín s.r.o., GEOHUNTER, s.r.o., Divayses s.r.o., ALTRANS KM s.r.o., ALR PRODUCT s.r.o., Trenza s.r.o., IONASCU CONSTRUCT s.r.o., SPORTOVNÍ PODLAHY ZLÍN, s.r.o., Stavební servis KB, s.r.o., SOLOTRANS, spol. s.r.o., Lázně Kostelec u Zlína, spol. s r.o., LEVEL 02, a.s., 4IDEA interier, družstvo, TRUCK LINE CZECH s.r.o., STAMESTA v.o.s., Tech eco, s.r.o., PS - MSI,a.s., FOX spol. s r.o., Agristav s.r.o., Jan Rašík, KONFORM - Plastic, s.r.o., TESAŘ-STAV, s.r.o., PROPOKLOP s.r.o., STAVHALY s.r.o., SANITY SWISS s.r.o., ELKOPLAST CZ, s.r.o., DOMBA Expres s.r.o., STAPEKO, spol. s r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Fakturant / Fakturantka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Kovář / Kovářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Realitní makléř / makléřka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavební technik / technička, Lisař / Lisařka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Zámečník / Zámečnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Kontrolor / Kontrolorka, Opravář / Opravářka, Elektrikář / Elektrikářka, Přijímací technik / technička, Vedoucí servisu, Technik / technička automatizace

Zlín, Celá ČR, Fryšták, Lukov, okres Zlín, Slušovice, Otrokovice

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

AJ benefit benefity den dění EU inženýr IT kraj Lom místo mobil moravský možnost mzdy na dobu neurčitou nabídky náplň práce nové Olomouc partner plat pojištění práce pracovní pracovní poměr příspěvek sick day společnost společnosti sport stabilní stravné tarif tarify vedení zaměstnanec zaměstnavatel zdravotní Zlín životní pojištění dny dohody dovolené karta list měsíční Morava na dobu na dobu určitou náplň obsluha penzijní placené poměr PR program případ rok řidič stav stavební stroj termín tým volna zaměstnanecké zaměstnanecké benefity zaměstnanecký závod zdravotní způsobilost způsobilost životní