Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Montážní pracovník, Pardubický kraj s ubytováním

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Třemošnice
Firma Markmont, s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku.

Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Co od Vás očekáváme:

Nabízíme práci pro manuální zručné uchazeče s technickým myšlením, kterým nedělá problém pracovat s výkresovou dokumentací.

Vhodné i pro absolventy!!!

NÁPLŇ PRÁCE:
Pracuje se v 2 směnném provozu (ranní a odpolední), při výrobě brzdových jednotiek.
Práce spočívá ve skládání jednotlivých součástí podle výkresové dokumentace.
Komponenty jsou označeny a uskladněny v boxech připraveny na smontování.
Pomůcky na montáž (šroubovák, račna, klíč, utahovačka a pod.).

Výhodné platové podmínky od 170, -Kč / h netto

Během montáže k dispozici mistr, který je ochoten vždy poradit.

BENEFITY:

  • Stabilní práce
  • Zabezpečené a hrazené ubytování, možnost příspěvku na ubytování (rodinný dům)
  • Stravování ve fabrice za studentské ceny
  • Možnost finanční výpomoci
  • Turnusy
  • Přesčasy

Životopisy zasílejte:
e-mail přes odpovědní formulář

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát