Práce: Jsem absolvent a vydělávám víc než většina z Vás

lokalita: Brno zadavatel: Nelson Services, s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro dlouhodobou spolupráci hledáme příjemné a komunikativní spolupracovníky na pozici „Junior broker“, které baví komunikace s lidmi a motivuje je profesní růst a dobré finanční ohodnocení.
Kandidáti absolvují velmi podrobné měsíční zaškolení, získávají profesionální vedení, a možnost profesního rozvoje – tato pozice je vhodné i pro absolventy bez praxe.

Náplň práce

  • Komunikace se zájemci o služby
  • Poskytování informací a supportu pro klienty
  • Kontakt s klienty převážně po telefonu, emailu a v sídle firmy
  • Práce v teamu – spolupráce se zkušenými kolegy
  • Profesní růst – prohlubování znalostí

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ/SOU vzdělání – i pro absolventy
  • Trestní bezúhonnost
  • Dobré vyjadřovací schopnosti
  • Slušné vystupování
  • Uživatelskou znalost PC
  • Dochvilnost a proklientský přístup

Nabízíme:

  • Zázemí a perspektivu mezinárodní společnosti v budově AZ TOWER v Brně
  • Fixní plat + provize – možnost i nadstandardních výdělků
  • Práce na HPP
  • Zaškolení hrazené firmou
  • Pracovní doba Po-Pá
  • Možnost nastartování nové kariéry – získání pracovních zkušeností i pro kandidáty bez praxe
  • Širokou možnost osobního a profesního rozvoje
  • Nástup možný IHNED, dle dohody s kandidátem

Vaše strukturované životopisy zasílejte, prosím, pomocí odpovědního formuláře. Nezapomeňte uvést nejbližší termín nástupu a telefonický kontakt na Vás (nejlépe mobil). Po Vaší reakci na tuto pracovní nabídku budete v krátkém čase kontaktováni pro sjednání osobní schůzky. Pokud bychom se Vám neozvali do 10 dnů, nepostoupili jste do užšího kola výběru. Vyrozumění o nezařazení do výběrového řízení nerozesíláme.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Brno

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

20.000 – 40.000 Kč

Toplist