Vydělávejte si mluvením 30.000Kč

Lokalita Ostrava
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Jste komunikativní? Máte obchodního ducha a jste technicky zdatní? Tak tahle nabídka Vás bude zajímat!

Do přátelského prostředí do moderní společnosti v Ostravě hledáme nové kolegy na oddělení telefonické podpory.

Spokojenost v práci Vám zajistí zajímavá pracovní náplň a široká škála benefitů.

Popis pozice:

Jaká pracovní náplň na Vás čeká?

- budete telefonická podpora zákazníků, kteří projevili zájem o naše služby (volání jen reagujícím zájemcům)

- pomůžete zákazníkovi s výběrem nejvýhodnější nabídky a případně s nimi uzavírat smlouvu

Profil kandidáta:

Hledáme kandidáty kteří:

- mají SŠ s maturitou

- jsou komunikativní

- mají obchodního ducha

- ovládají práci s PC a MS Office

Výhodou je, pokud:

- máte podobnou zkušenost s prodejem

Nabízíme:

- základní mzda 20.000 Kč/měs.

- za Vaši práci Vás náležitě odměníme bonusem až 10.000Kč - 20.000 Kč

- směny od pondělí do pátku (od 8:00 - 20:00hod.)

- smlouva na dobu neurčitou

– týden dovolené navíc

– stravenkový paušál

– 2 sick days

– zvýhodněné bankovní produkty

- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

- zázemí moderní společnosti

- kvalitní zaškolení o odborné způsobilosti podle zákona o distribuci pojištění od ČNB, na kterou Vám pomůžeme připravit, takže se nemusíte ničeho bát :)

Pokud máte zkušenosti na obdobné pozici a zajímá vás detail nabídky, neváhejte se nám ozvat! :)