Práce: Pracovník Zákaznického Centra - Německo

lokalita: Olomouc zadavatel: BRASTY GROUP s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do naší olomoucké pobočky hledáme administrativního pracovníka pro překlady a zajištění chodu internetové pobočky v Německu

Náplň práce:

  • pečovat o Německé zákazníky prostřednictvím mailu a telefonu
  • překládat texty z českého do Německého jazyka
  • evidovat telefonické objednávky

Požadujeme:

  • výbornou znalost gramatiky Německého jazyka
  • výbornou znalost Německého jazyka slovem a písmem
  • znalost mentality obyvatelstva a jeho zvyklostí v Německu
  • odolnost proti stresu
  • znalost práce na PC
  • znalost prostředí zákaznického centra výhodou
  • profesionální vystupování

Nabízíme:

  • Práci na HPP kousek od centra Olomouce
  • Práci v mladém kolektivu dynamicky se rozvíjející nadnárodní firmy
  • Možnost kariérního růstu
  • Motivující platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Olomouc

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist