Volné místo ve firmě 4 P & P, spol. s r.o.

IQOS ASISTENT/KA PRODEJE Relief-Praha- Nový Smíchov

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Praha  Plzeňská 233/8, Smíchov, Praha, 150 00
Firma 4 P & P, spol. s r.o.
Kategorie Administrativa, zákaznický servis, Marketing, reklama, média a PR, Obchod, nákup a prodej zboží, Administrativní pracovník / pracovnice, Manažer / manažerka nákupu, Obchodní asistent / asistentka, Prodavač / Prodavačka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 34.000 – 45.000 Kč

O nás

4 P & P, spol. s r.o.

Až 82 %. Tolik ze všech svých nákupních rozhodnutí dělají zákazníci na základě informací z prodejních ploch. A ve 4P&P víme, jak toho využít ve prospěch našeho klienta, ovlivnit tak nákupní chování spotřebitele a výrazně vylepšit prodejní výsledky firmy.

Zajistit dokážeme kompletní projekt od počátečního kreativního návrhu až po samotnou realizaci přímo v místě prodeje. Samozřejmě vám pomůžeme i v jednotlivých oblastech služeb SALES PROMOTION, SALES FORCE, INSTORE INSIGHTS, POS LOGISTICS, CREATIVE & DTP STUDIO.

Společnost 4P&P, člen mezinárodní skupiny ADVANTAGE SMOLLAN company, již více než 25 let poskytuje svým zákazníkům funkční řešení v oblasti podpory prodeje a budování značky. Našimi klienty jsou známé mezinárodní firmy.

Náplň práce:

Společně s naším klientem Philip Morris International hledáme kolegy a kolegyně, kteří věří budoucnosti bez kouře a pomohou podniknout řadu kroků vedoucí ke zrealizování vize klienta – tj. neustálý vývoj výrobků, které by pomohly snížit riziko pro uživatele i jejich okolí a současně doručení nadstandardního zákaznického servisu pro návštěvníky prodejen.

  • Zjišťovat, jaké jsou potřeby zákazníků a představovat jim benefity, které produkt nabízí.
  • Poskytovat zákazníkům související podporu a poradenství při jeho koupi a pomáhat jim se servisem zařízení.
  • Tvoje pevné pracovní místo bude pobočka na Novém Smíchově, ale Tvým posláním bude pomoc kolegům na ostatních pražských pobočkách, pokud bude třeba. Všechny pražské pobočky jsou ve výborné dostupnosti MHD i autem, a o změně budeš vždy informován/a dopředu
  • Zajišťovat dokonalý a nadstandardní zákaznický zážitek pro dospělé uživatele, kteří zvažují lepší alternativu kouření.
  • Práce s interními systémy
  • Vyřizování reklamací a jiná drobná administrativa
  • Pomáhat budovat budoucnost bez kouře.

Co od Vás očekáváme:

  • KOMUNIKAČNÍ DOVEDNOSTI – bez výborné komunikace se zkrátka neobejdeš, předání správných informací správným způsobem je základ!
  • PROFESIONALITU – tvé i naše motto je „zákazník náš pán“.
  • REPREZENTATIVNÍ VYSTUPOVÁNÍ – s úsměvem jde všechno lépe😊
  • PRODEJNÍ DOVEDNOSTI – pokud už máš nějaké zkušenosti, je to velké plus, ale určitě na to nebudeš sám/a – ve všem tě zaškolíme.
  • AKTIVNÍ PŘÍSTUP – bez toho to také nepůjde 😉
  • VÝBORNOU ČEŠTINU A/NEBO SLOVENŠTINU - někdy využiješ i ANGLIČTINU – pokud ji umíš, máš výhodu.
  • Nástup - květen 2024

Co Vám můžeme nabídnout:

  • výbornou odměnu, kterou navíc můžeš ovlivnit
  • možnost kariérního postupu
  • práci na hlavní pracovní poměr (HPP)
  • nerovnoměrné rozložení pracovní doby (podobné jako krátký/dlouhý týden)
  • přátelský kolektiv ( jsme týmoví hráči )
  • stravenkový paušál
  • Multisport karta
  • kontinuální vzdělávání
  • výuka anglického jazyka
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Pružná pracovní doba Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...) Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí Přátelské prostředí

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

V tomto článku týkajícím se pracovní smlouvy se podíváme na nezbytné a obvyklé náležitosti pracovní smlouvy. Vysvětlíme si rozdíly mezi pracovní smlouvou na dobu neurčitou a pracovní smlouvou na dobu určitou; zjistíme, co se stane na konci doby určité. Nechybí ani pracovní smlouva ke stažení.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

administrativa AJ asistent benefit benefity Bor budoucnost den EU hlavní hledám HR interní IT komunikace mezinárodní místo možnost náplň práce NDA nové paušál pobočka pobočky podnik poradenství postup práce pracovní pracovní místo pracovní poměr Praha reklama řízení SOU společnost společnosti sport stabilní stravenkový paušál týden vedoucí vzdělávání zkušenosti anglické člen dar doby dovednost firmy jazyk kariérní karta kolegyně kolektiv kov náplň národní navíc oblast oblasti Ostatní podpory poměr pomoc PR pracovní doby prodej přátelský předání riziko rok řešení servis standard stav systém systémy tým uživatel zákazník zkušenost značky