Hledáme lidem práci Manpower

Šička na 3 směny, mzda od 120 Kč/h. | Blatná

Lokalita Blatná
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Hrubá mzda 120 – 150 Kč / hod

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Popis pozice:

  • Výroba produktů - jednoduché šití,
  • obsluha poloautomatických šicích strojů,
  • třísměnný směnný provoz.

Profil kandidáta:

  • Zručnost a přesnost,
  • možnost pracovat na 3 směny,
  • výhodou zkušenosti na pozici šičky, švadleny,
  • kurz šití výhodou.

Nabízíme:

  • Základní hodinovou mzdu,
  • měsíční bonus až do výše 2 110 Kč,
  • osobní příplatky,
  • zákonné příplatky,
  • garance každoročního platového růstu,
  • 13. mzda,
  • svozový autobus zdarma,
  • příspěvek na stravování,
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění,
  • 5 týdnů dovolené.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat nebo mi zanechte pracovní životopis.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění

  • Rakovník
  • Jiří Černý
  • 26 000 – 30 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 5. června
  • Rakovník
  • Horní Počernice, Praha
  • Etimos Human s.r.o.
  • 27 500 – 31 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 22. května

NorWit,s.r.o., DE WAARDE s.r.o., VYNK design s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., SH Job Partners s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Geomine a.s., SKYCLEAN s.r.o., SENCO Příbram spol. s r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Vladimír Švejnoha, Grafton Recruitment s.r.o., KV2 Audio International spol. s r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, DISPONERO s.r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Manuvia Plzeň, OV Media s.r.o., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., HEPAKO GmbH, odštěpný závod Klatovy, Robert Hejhal, C.I.C. Jan Hřebec s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Omega Hořovice spol. s r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Schäfer - Menk s.r.o., Jiří Marek, LMZ CORPORATION s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Brusič / Brusička, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tesař / Tesařka, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Podlahář / Podlahářka, Pokrývač / Pokrývačka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Soustružník / Soustružnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Knihař / Knihařka, Výrobce / výrobkyně strojů a zařízení, Elektrikář / Elektrikářka, Technik / technička automatizace, Montér / Montérka

Strakonice, Malý Bor, Písek, Příbram, Mirošov, okres Rokycany, Sušice, okres Klatovy, Milevsko, Rokycany, Mýto, Vimperk, Klatovy, Opařany, Dobříš, Bechyně, Hořovice, Prachatice, Chlumčany, okres Plzeň-jih, Dýšina, Dobřany, okres Plzeň-jih, Sudoměřice u Bechyně, Žebrák

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

auto Blatná bonus HR inzerát inzeráty IT kandidát kurz místa možnost mzda plat pojištění postup pozice pracovní pracovní místa příplatky příspěvek růst směny SOU společnost společnosti stravování uchazeč výroba vyšší zdarma zkušenosti Zruč životní pojištění životopis automat dar dovolené garance kontakt měsíční obsluha osobní penzijní PR profi případ přístup roční stroj šičky volná pracovní místa výše zkušenost životní