Hledáme lidem práci Manpower

Hardware vývojář se zaměřením na IoT

Lokalita Pardubice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Elektrotechnika a telekomunikace

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Hardware vývojáře, který/rá se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující mezinárodní společnosti.

Místo výkonu práce: Pardubice

Popis pozice:

vývoj elektronického hardware pro oblast IoT

práce na výzkumu a vývoji IoT senzorů a komunikačních modulů

návrh schématu, desek plošných spojů, simulaci obvodů

výroba a testování prototypů, dovedení celého procesu až k finálnímu výrobku

spolupráce s vývojáři v Belgii - komunikace v anglickém jazyce

budete úzce spolupracovat s našimi partnery i zákazníky, oddělením výroby a testovací laboratoří

Profil kandidáta:

vysokoškolské vzdělání v elektrotechnickém oboru (min. Bc.)

zkušenosti s prací s Altium Designer (CAD) v oboru digitálních a analogových obvodů

komunikativní znalost angličtiny slovem i písmem

výhodou jsou znalosti v oblasti vysokofrekvenční techniky a firmware

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkový paušál (ekvivalent stravenek ve výši 115 Kč / den)
  • 1400 Kč / měs. benefitní poukázky
  • penzijní pojištění 250 Kč / měs., životní pojištění 666 Kč / měs. (oboje po 1 roce trvání zam. poměru)
  • úhrada internetového připojení v místě bydliště (po konci zkušební doby)
  • pro mimopardubické příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • možnost podpořit jazykové vzdělávání
  • „relax room“, ping pong
  • ve firmě je k dispozici kávovar (káva zdarma)

  • Pardubice
  • Manuvia GreatWork s.r.o.
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 24. dubna
  • Louny
  • Sittardia s.r.o.
Zveřejněno: 21. ledna
  • Praha
  • Converting Ads s.r.o.
Zveřejněno: 30. března
  • Znojmo
  • Able.cz s.r.o.
  • 22 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 9. srpna

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zahraniční služební cesty jsou příjemným zpestřením, při kterém nejen poznáte novou zemi, ale i si můžete hezky přivydělat. Prozradíme vám, jaké jsou zahraniční cestovní náhrady.

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Hledání práce je běh na dlouhou trať. Pojďme najít novou, vysněnou práci, práci, která vás bude bavit. Vysvětlíme si postup, jak hledat práci a v dalších článcích vám pomůžeme se vším, co k vysněné práci potřebujete. S námi to zvládnete!

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

benefit Bor data den designer elektro hledám HR IT kandidát komunikace měření mezinárodní místo možnost náplň práce nové Pardubice partner paušál pojištění pozice práce příspěvek SOU společnost společnosti spolupráce stravenkový paušál technik vedení výkon výroba vzdělání vzdělávání zaměstnání zdarma zkušenosti znalost znalosti životní pojištění anglické CAD člen dar design doby dovolené jazyk komunikační kov místo výkonu práce náplň národní oblast oblasti obor oddělení penzijní penzijní pojištění poměr PR proces profi přátelské technické techniky test tým výroby vývojář výzkum zákazník zkušební zkušenost životní