Hledáme lidem práci Manpower

MONTÁŽNÍK interiérů, podlah a dveří - jedna směna - 35.000 Kč

Lokalita České Budějovice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do rodinné firmy v Českých Budějovicích, která se věnuje převážně zakázkové výrobě kanceláře, rodinné domy, bytové domy) přijmeme šikovného MONTÁŽNÍKA INTERIÉROVÝCH PRVKŮ z důvodu rozšíření týmu.

Popis pozice:

  • montáže u klientů v pracovní době od 7-15:30 hod
  • pomocné a úklidové práce součástí
  • práce převážně na zakázkové výrobě v jižních Čechách - zárubně, dveře, podlahy

Profil kandidáta:

  • výhodou vyučení v oboru nebo praxe v oboru
  • manuální zručnost
  • samostatnost a pečlivost při monáži u klientů

Nabízíme:

  • dobré ohodnocení a motivační variabilní mzda 28 - 35.000 Kč dle zkušeností
  • pracovní doba 7-15:30 hod
  • stravenky
  • možnost firemního auta na cesty domů
  • mobilní telefon
  • oblečení a ochranné pomůcky
  • možnost parkování zdarma
  • práci ve stabilní a prosperující rodinné společnosti

Pokud Vás nabídka zaujala kontaktujte nás přes odpovědní formulář či na uvedené kontakty.

  • Vinohrady, Praha
  • Don Giovanni Management s.r.o.
  • 35 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. října

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., ManpowerGroup s.r.o., RACCOON s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Česká pošta, s.p., Skanska a.s., Manuvia České Budějovice, ČES - Českobudějovická elektromontážní společnost, s.r.o., MK správní společnost s.r.o., Derpal Logistic s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Operátor / operátorka expedice, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zedník / Zednice, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Opravář / Opravářka, Fasádník / Fasádnice, Přijímací technik / technička, Vedoucí servisu, Elektronik / Elektronička, Diagnostik / Diagnostička

České Budějovice, Litvínovice, Homole

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Ukážeme si, jak psát motivační dopis k životopisu, který zaujme, a pomůže vám k osobnímu setkání u vysněného zaměstnavatele. Jaká má být u motivačního dopisu struktura? Zjistíte, jaký je rozdíl mezi motivačním a průvodním dopisem. Kdy stačí průvodní dopis, kdy musíte napsat dopis motivační?

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

auta Bor data den doba formulář hodnocení HR kancelář kandidát mobil Most možnost mzda nabídka náplň práce oblečení ohodnocení parkování pečlivost pozice práce pracovní pracovní doba praxe samostatnost SOU společnost společnosti stabilní stravenky telefon vyučení v oboru zdarma Zruč cesty dar firemní firmy interiér jižní kontakt kov mobilní motivační náplň obor odpovědní pomoc PR profi směna součást tým vyučení zkušenost