Hledáme lidem práci Manpower

Hardware Engineer, Ostrava

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Our client is the world's leading manufacturer of laboratory equipment, consumables, and services for materialographic surface preparation and analysis of solid materials. Their core business is developing, manufacturing, and delivering materialographic preparation solutions.

They have an international environment where you will work and share knowledge with colleagues in Denmark. You will become a part of engineering team as well as the global hardware team you will cooperate with, which is why 10-15 travel days a year must be expected.

Popis pozice:

Main part of your job will be responsibility for ensuring high reliability of company hardware platforms in maintenance lifecycle of all Struers equipment.

It includes:

  • Working with all phases of maintenance process from change requests/requirements, development of improved solutions, design reviews, prototyping verification and documentation
  • Co-operation with customers and colleagues from service department, to identify root causes of problems. Suggesting solutions to problems and choosing the best one ensuring safety and high quality of all Struers products including documentation update
  • Identifying the best cause of action for handling obsolete components on products in running production including documentation update
  • Error-tracing of high-speed digital interface, micro-processor platform architecture and switching power supplies
  • Provide support for colleagues from other departments
  • Responsibility for making special customer hardware modifications across the entire Struers portfolio of products - these "Custom Made Products" have a short timeframe and there will be a high level of creative freedom within these projects which usually consist of making special features or functions to fit customer specifications

Profil kandidáta:

You might be the right candidate if you have following skills or experience:

  • Bc./Ing. in electronic engineering, computer science and/or equivalent technical experience or 5+ years' experience from high-reliability products
  • Ability to update circuit, block and wiring diagrams (OrCAD)
  • Knowledge of electrical standards
  • Experience with micro-processor platform architecture, Sensors technology, communication buses, BLDC, AC and stepper motors + motor controllers
  • Communication buses, CAN, MODBUS, USB etc.
  • Qualification according "50/1978 Sb." minimum §6
  • English and Czech(Slovak)language – technical communication level

And as advantage:

Ability to update PCB layout design and Gerber files
Knowledge of machinery directive, LVD, RoHS and Ecodesign

Other requirements:

You are a dedicated team player, a good communicator and you are good in visualizing your ideas. New technology drives you and you are technically creative.

Nabízíme:

We will offer you an exciting and varied job in a dynamic, multidisciplinary team in a successful, international company.

You will have a great degree of personal influence and excellent opportunities for professional development.

Other benefits are:

  • Financial bonuses
  • Life insurance contribution
  • Flexible start and end of working hours
  • Meal´s tickets
  • 5 weeks Vacation
  • Training, courses
  • Refreshments at the workplace
  • Contribution to sport/culture/laisure time
  • Occasionally Home Office
  • Company events

Are you interested in this position? Please send me you CV!

I am looking forward to reading your reply!

Petra

  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Ostrava
  • Lanči tisk s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 20. března
  • Citice
  • Josef Rybár
  • 9 000 – 14 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 7. srpna
  • Louka u Litvínova
  • greiner packaging s.r.o.
  • 18 500 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 4. září
  • Šumperk
  • ŠKODA PARS a.s.
  • 17 800 – 21 000 Kč
  • Nepomuk, Plzeň-jih
  • Dětský domov, Nepomuk
  • od 13 350 Kč
  • od 24 810 Kč
  • Mukařov, Praha-východ
  • MASO UZENINY PÍSEK, a.s.
  • 19 000 – 21 000 Kč

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Povíme si vše, co potřebujete vědět o pracovní době. Jak se rozvrhuje, kdo určuje začátek a konec vaší pracovní doby. Jaký je rozdíl mezi rovnoměrnou a nerovnoměrnou pracovní dobou? Co to je klouzavá pracovní doba a jak jí můžete dosáhnout? Chcete zkrácený úvazek, poradíme, zda máte nárok.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Až 50 000 Kč na získání nové nebo zvýšení, rozšíření či prohloubení dosavadní kvalifikace, jinými slovy odborné způsobilosti. Povíme si, jaké jsou podmínky pro uchazeče, jak podat žádost a jak dále postupovat, aby byl kurz uhrazen Úřadem práce.

benefit bonus Bor business CV den event home office IT job kandidát náplň práce NDA Office Ostrava pec plat pozice práce sport CAD computer dar design manufacturing náplň PC PR proces profi standard technolog