Hledáme lidem práci Manpower

Specialista Logistiky

Lokalita Klášterec nad Ohří
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:
  • Zajišťování činností souvisejících s koordinací toku obalů
  • Zajišťujeme objednávky a dodávky obalů od dodavatele
  • Zajišťovat a koordinovat doručení balíků k zákazníkovi
  • Reklamace dodaných obalů dle vnitřních předpisů
  • Inventář materiálů
  • koordinace SAP

Profil kandidáta:

  • středoškolské vzdělání (s maturitou)
  • Jazyková znalost – anglický jazyk na úrovni B2 (němčina výhodou)
  • znalost SAP LP1, koordinace odběru obalových materiálů (dodavatel/zákazník), plánování výroby (krátkodobé, střednědobé), mezinárodní koordinace většinou
  • znalost MS Office (kontingenční tabulky atd.)
  • Řidičský průkaz B – možné služební cesty

Nabízíme:

  • Práce v mezinárodním týmu s mezinárodními vzdělávacími programy
  • Motivační plat (13. a 14. plat)
  • 25 dní dovolené
  • Další zajímavé benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu atd.)

  • Dalovice, Karlovy Vary
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
Zveřejněno: 22. března
  • Most
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
Zveřejněno: 25. března
  • Ústí nad Labem
  • Petra Kubicová
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 20. srpna
  • Klášterec nad Ohří
  • Mgr. Kristýna Prášková
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 6. ledna
    Benefity:
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 9. listopadu
  • České Budějovice

Šmídl s.r.o., ELFETEX, spol. s r.o., CHB LOGISTICS s.r.o., Mattoni 1873 a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ARMO-KVH s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Fit and health s.r.o., Elflein Transport s.r.o., "LÜFTUNGSTECHNIK M.Ordos" spol. s r.o., LOGIT s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s., Möbelix, ARAMARK, s.r.o., irg s.r.o., Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje, HYGOTREND, s.r.o., JOB LEADER EUROPE s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., C.S.CARGO a.s., PATOK a.s., STILL ČR spol. s r.o., DISPONERO s.r.o., TRANSCOR s.r.o., MH BUS SERVIS s.r.o., Sonyshop s.r.o., DAR Corporation s.r.o., WITTE ACCESS TECHNOLOGY s.r.o., MJ Cargo s.r.o., KAMIPRO s.r.o., TO-Mi electro CZ s.r.o., Ekonvert s.r.o., BZ Support s.r.o., RMT Logistik s.r.o., Angels Masters s.r.o., MH TRANSPED s.r.o., M + A + J   s.r.o., MOBIDICK CZ s.r.o., DYRŠMÍD s. r. o., FTE automotive Czechia s.r.o., ČSAD Česká Lípa a.s., Autobusy KAVKA, a.s., J.P.L. LEŠENÍ s.r.o., KV KASTNER s.r.o., Nika travel s.r.o., BUS LIGNETA a.s., V-mark Plus s.r.o., Czech Travel Co s.r.o., AUTONOVEX Transport s.r.o., Autodoprava Daniel Sládek s.r.o., 1. písecká lesní a dřevařská, a.s., NEW WAVE CZ, a.s., Europe Travelling s.r.o., Autoškola GOLEM s.r.o., Latona s.r.o., GESTAMP LOUNY s.r.o., OWT s.r.o., D.A.N. NAJMAN s.r.o., WITTE Nejdek, spol. s r.o., LIGNETA servis s.r.o., CARS WRECK s.r.o., MADRE-CAT s.r.o., Auto Sael s.r.o., TC Sped s.r.o., AD Logistic s.r.o., KOVODEMONT CZECH, a.s., DTS Vrbenský, a.s., Stepan Oros, DVFIKKO s.r.o., REMPLUS s. r. o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Specialista / specialistka plánování, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Dopravce / Dopravkyně, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Mechanik / Mechanička, Nákupčí, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Silničář / Silničářka, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Dělník / Dělnice, Truhlář / Truhlářka, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Manažer / manažerka kvality, Ředitel / ředitelka logistiky, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Kontrolor / Kontrolorka, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Montážník / Montážnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Policista / Policistka, Kontrolor / kontrolorka kvality, Manažer / manažerka prodeje, Shift leader / Vedoucí směny, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality

Celá ČR, Kadaň, Kyselka, Ostrov, okres Karlovy Vary, Chomutov, Údlice, Podbořany, Dalovice, okres Karlovy Vary, Žatec, okres Louny, Karlovy Vary, Staňkovice, okres Louny, Chodov, okres Sokolov, Most, Horní Slavkov, Postoloprty, Litvínov, Sokolov, Louny, Klášterec nad Ohří, Spořice, Šemnice, Nové Sedlo, okres Louny, Jirkov, Velemyšleves, Malé Březno, okres Most, Nejdek, Mírová, Lišnice, okres Most, Horní Jiřetín

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

AJ benefit benefity činnost data IT kandidát Luže mezinárodní náplň práce němčina nová Office pec penzijní připojištění plán plánování plat pojištění pozice práce připojištění příspěvek reklama služební SOU specialist specialista stravování vzdělání znalost anglický anglický jazyk cesty daný dovolené jazyk koordinace kov list logistik materiál motivační náplň národní penzijní PR profi program programy předpis příspěvky tým výroby zákazník