Hledáme lidem práci Manpower

Grafik/Dtp Operátor

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro nadnárodní výrobní společnost se sídlem v Kolíně hledáme nového člena týmu grafiků/DTP operátorů.

Popis pozice:

  • zpracování grafiky podle požadavků klienta
  • řešení předtiskové přípravy dat
  • komunikace s klienty
  • spolupráce s ostatními odděleními, podpora výroby

Profil kandidáta:

  • zkušenost v oboru alespoň dva roky
  • znalost předtiskové přípravy a práce s vektory
  • znalost Adobe CreativeCloud (Illustrator, Photoshop, InDesign)
  • pečlivost, smysl pro detail, rychlost a logické uvažování
  • základní znalost angličtiny (mailová komunikace)

Nabízíme:

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení + výkonnostní prémie
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění
  • vlastní kantýna a dotované stravování
  • příspěvek na dopravu
  • nástup možný ihned

  • Kutná Hora
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 32 000 – 37 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. dubna
  • Poděbrady
  • HYDROPRODUCT s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
dnešní
  • Poděbrady
    Benefity:
Zveřejněno: 12. dubna
  • Okřínek
  • BIOPOL paints s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 11. dubna
  • Uherské Hradiště
  • JKPlocha s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 8. září
  • Plzeň
  • WEST MEDIA Communication, s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 19. ledna
  • Brno
  • HICON-dopravní značení, s.r.o.
Zveřejněno: 22. dubna
  • Plzeň
Zveřejněno: 17. června
  • Plzeň
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 31. července
  • Praha
  • David Havlík
Zveřejněno: 7. října
  • Reklamní studio Shift s.r.o.
  • od 15 000 Kč
Zveřejněno: 27. června
  • Žižkov, Praha
  • LAURELIN s.r.o.
  • 21 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 14. prosince
  • Praha
  • Noe's, s.r.o.
Zveřejněno: 31. srpna
  • Vokovice, Praha
  • Medical Technologies CZ a.s.
Zveřejněno: 13. prosince
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 13. září
  • Hodonín
  • TIREX AUTOPLACHTY s.r.o.
Zveřejněno: 13. listopadu
  • Náměšť nad Oslavou
  • 3 P, spol. s r.o.
  • 20 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 2. června
  • Vršovice, Praha
  • Reklamní studio G s.r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 4. prosince
  • Rousínov
  • ELSA´S TEXTILE s.r.o.
  • od 21 000 Kč
Zveřejněno: 12. září
  • Šumperk
  • Smart Connections s.r.o.
  • 23 000 – 29 000 Kč
Zveřejněno: 3. března
  • Rousínov
Zveřejněno: 17. května
  • Praha
  • VK Elektro s.r.o.
  • 50 000 – 70 000 Kč
Zveřejněno: 21. února

ManpowerGroup s.r.o., Jitka Poláková, O.K. solution, s.r.o., Comac jobs s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Walther Flender s.r.o., ARAMARK, s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, SIMIX GROUP s.r.o., HYDROPRODUCT s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., BIOPOL paints s.r.o., TopolWater, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Česká pošta, s.p., AC Jobs, s.r.o., Maschinenfabrik Niehoff (CZ), s.r.o., GOLDBECK Prefabeton s.r.o., Agentura Top Talent, s. r. o., ADAM & PARTNER, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Vedoucí týmu / Team leader, Disponent / disponentka dopravy, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Kuchař / Kuchařka, Bednař a obalovač / Bednařka a obalovačka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Stavební dozor, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Mistr / Mistrová, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Soustružník / Soustružnice, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Hutník / Hutnice, Slévač / Slévařka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Kontrolor / kontrolorka kvality, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Tiskař / Tiskařka, Elektronik / Elektronička

Kolín, Kutná Hora, Poděbrady, Zásmuky, Okřínek, Čáslav, Nymburk, Vrdy, Chlumec nad Cidlinou, Úžice, okres Kutná Hora, Český Brod, Přelouč, Žáravice

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Bor data den DTP grafik hledám hodnocení kandidát Kolín komunikace mezinárodní náplň práce nové ohodnocení operátor pečlivost penzijní připojištění podpora pojištění pozice práce připojištění příspěvek společnost společnosti spolupráce stabilní stravování týden týden dovolené navíc Týn výkon znalost životní pojištění clo cloud člen design dovolené finanční kov náplň národní navíc obor oddělení Ostatní penzijní PR prémie profi přípravy rok řešení tým výkonnost výrobní výroby zkušenost životní